Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves mudi gazdik! Mennyire...

Kedves mudi gazdik! Mennyire szereti a kutyátok a vizet? Szeretnek úszni, fürödni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem szereti, de őszintán szólva nem is fektettem bele energiát, meg nincs is közel lehetőség. Amúgy a legtöbb mudi szereti, ahogy látom ismerősöknél.
2016. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nagyon szeretné,de nem jut hozzá...sajnos kiltix mellett is volt kullancs benne,az állatorvos szerint olyan fertőzött a terület,hogy bármit teszek rá,bele fog menni...úgyhogy nem járunk le a rétre. Pedig jó lenne...szeret beleszaladni az alacsony vízbe. Bár ez nem nyílt víz,hanem tőzeglápos rét vizenyős része.
2016. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Voltunk már a Dunán is , nem ijedt meg attól , hogy a bedobott bot után ússzon. Sőt! kifejezetten tetszett neki a hűsölés e módja. :) A fürdetéssel sincs semmi baj, békésen tűri....bár efelöl már hallottam mudis, pumis gazdát, akinek a kutyusa kifejezetten utálta a fürdetést.Szerintem ez nem fajtafüggő dolog. Az én kutyám pl. a slagtól idegenkedik , amúgy semmi baja a vízzel kapcsolatos dolgokkal kapcsolatban. Csak úgy tudod meg, hogyan viszonyul a te kutyád mindehhez , ha kipróbálod.
2016. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos még nincs ilyen kutyám, de kb 1 év múlva tervezem egy mudi kölyök vásárlását. A Velencei-tónál lakom, szóval lenne lehetősége pancsolni. :)
2016. szept. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!