Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van igaza? Mi helyes...

Kinek van igaza? Mi helyes válasz?

Figyelt kérdés

[link]


Az én állításom szerint (mert én úgy olvastam) ezek a kutyák az uszkárok és még egy másik fajta keverékei(talán valami bichon), gazdag lánykák játékai és szegénykék a cuki plüss kinézet árán annyira beltenyésztettek hogy alig 4-5 évet élnek. Ellenben a kedves kutyakozmetikus (lánya) azt állítja hogy fajtatiszta amit valszeg' ő sem tud biztosan hisz honnen tudhatná, de engem kapásból lehülyézett (szerintem) alaptalanul...ha mások is azt állítják hogy nem keverék és azt indokolni vagy valami cikkel igazolni tudja akkor hajlandó vagyok elhinni, de egy ilyen felfuvalkodott hólyag leszólását és okoskodását nem vagyok hajlandó elfogadni? Kinek van igaza?



2016. okt. 9. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy zárt csoportot adtál meg.
2016. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ja azt elfelejtettem. [link]


erről a kutyáról van szó

2016. okt. 9. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Még azt is el tudom képzelni hogy bejegyeztették. De gondolom egyetlen celja h cuki legyen. Hogy meddig elnek azt nem tudom...de ha nagyon kicsik ami ebbol a kepbol nem jon at, akkor valszeg nem egy hosszu eletu eb. Pedig kis cuki koala pofija van.
2016. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


első videó, annak már láthatónak kell lennie.

2016. okt. 9. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
A video alapjan egy sima bichon cukira nyirva ☺ csak nekik nem ilyen a fülük.
2016. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!