Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérdésem:szomszédunk/társasház...

Krakuta kérdése:

Kérdésem:szomszédunk/társasház/tart egy elég morcos/mondhatnam, veszélyes) kutyát. Többen félünk tőle. Volt, amikor indultam dolgozni emberünk sétáltatásból jött haza. Nytttam az ajtót, erre a kutya furta be a fejét?

Figyelt kérdés
Szájkosár sosem látható rajta...
2016. okt. 20. 20:46
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
24%

" Feljelenteni szerintem e miatt túlzás lenne, a kutya pedig nem nagyon tehet róla, hogy a gazdája ilyen. "


Bírom ezt az érvet :D A kutya nem tehet róla (ez oké) és akkor sz..rjunk rá? Persze, viseld el te, hogy valós veszélye áll fenn annak, hogy egyszer megharap egy agresszív kutya.

2016. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
54%
#21 te nagyon jól ismerheted azt a kutyát így látatlanban...
2016. okt. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltétlenül a fajtán múlik, hogy egy kutya hamis vagy nem, sok múlik a gazdin. A kérdező hozzászólásai alapján ez a kutya problémás. A közös képviselőnek kellene szólni, ha a gazdival nem sikerült egyezségre jutnotok.
2016. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
76%

" #21 te nagyon jól ismerheted azt a kutyát így látatlanban..."


Ember, ennyi erővel nincs értelme az oldalnak, mert mindig csak a kérdező leírása a támpont. Ha szerinted a kérdező rosszhiszemű és hazudozni jár ide, akkor minek válaszolsz? Csak úgy van értelme az egész oldalnak, ha feltételezed, hogy nem hülyeséget ír. Egy agresszív kutya felismeréséhez pedig nem kell atomfizikusnak lenni, elég egyértelműek a jelek.

2016. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
44%

Azért a veszélyes meg a morcos között akad némi különbség. Az én kutyám is morcosnak néz ki, de tűzbe tenném a kezem, hogy nem bántana senkit, mert én vagyok a gazdája, és meg van nevelve.

Ha ez a kutya bizonyíthatóan veszélyes, a gazdája meg hülye, akkor tényleg a közös képviselőt kell zaklatni.

2016. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 Szilvi & Argos ***** válasza:
62%

A kutya harapott meg embert??????

Támadott meg kutyát?????

Kapott oda embernek, mert elment mellette a lépcsőházban pl?????

Ha mindegyik kérdésre NEM a válasz, akkor a kutya NEM veszélyes.!!!!

Azért, mert vki fél egy kutyától, az még NEM veszélyes.

Ha harapott és hivatalosan indult eljárás, na UTÁNA lehet EGYEDILEG veszélyessé nyilváníttatni!!!

2016. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
46%

"A kérdező kommentje:


Igen, ismerjük. Volt, akit már majdnem megharapottt... Nem véletlenül tettem fel a kérdést. Állatbarát vagyok, imádom az állatokat, nem az a probléma, hogy vsn kutya a házban, hanem az, hogy ez a kutya veszélyes...


# 3/26 Időpont tegnap 20:57 "

2016. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
45%

"Ha mindegyik kérdésre NEM a válasz, akkor a kutya NEM veszélyes.!!!! "


Persze, ha én bezárok egy cellába egy kutyát, éheztetem, éjjel-nappal verem és agresszivitásra nevelem, akkor amíg nem harap meg senkit, addig nem lesz veszélyes?


Egy pisztoly nem veszélyes addig, amíg nem lőnek le vele valakit?


Egy bomba nem veszélyes addig, amíg fel nem robbant?

2016. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
Azért a csivavát ne keverjük ide, képtelen a méreténél fogva súlyos sérüléseket okozni. Az ember ilyen gyáva, amit nem ismer, attól fél.
2016. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok közbeszolni ebbe a szájharcba, de már rég nem a kérdező kérdésére válaszoltok, csak vitatkoztok! Tegyétek meg privátban, ne itt!
2016. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!