Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tudom tenni a palotapincs...

Hova tudom tenni a palotapincsit télen? Lehet kint?

Figyelt kérdés
páromnak van egy palotapincsije 9 éve az övé...de házban is volt kint is már , jelenleg május ota kint van mert megszületett a babánk kicsi házban lakunk és hát had ne mondjam akárhogy takaritottam a szőrt köpködtem minenhonnan... amugysem vagok személyszerint annak a híve hogy az állat bennt legyen de ezt valahogy tléltem eddig...amiota itt a babum azota nincs a házban bennt viszont jön a tél...és nemtudjuk kire bízni, hova rakni... mit lehet tenni? hogy lehet a kutyaházat megcsinálni vagy mi ilyenkor a tendő? a házba kizárt hogy bejöjjön rohadt üdös akármit vettünk neki akkor is ..és a sőr a cumitól kezdve indenen rajta lenne a kiscsajt meg nem tudom egésznap a szobában tartani...

2016. nov. 2. 07:16
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára az előszobába vagy a folyosóra engedjétek be, már azzal is sokat teszel, és nem szőrözi a lakást.
2016. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szerencsétlen gyereket sajnálom... Az apja nincs otthon 0-24, az anyja meg egy idegbeteg állat... Ha a gyereket is ilyen "felelősséggel" nevelitek, akkor baj lesz. Nem véletlen, kutyát tartani a gyereknevelés előszobája is egyben. FELELŐSSÉG, egy olyan élőlényért aki NEM AKART HOZZÁD KERÜLNI, te választottad, így kötelességed mindent megadni neki. Arról nem beszélve, hogy a párodat is nagyon szeretheted és tisztelheted ha így beszélsz arról az élőlényről akit állításod szerint imád. Sajnálom a családodat, amiért egy ilyen házisárkánnyal kell élniük. Bírom az ilyen nagy magyar anyákat akikre ha ránéz a kutyám már hívják a rendőrséget. Mert mi baja lesz ha van ott kutyaszőr a lakásban? Oltott, féreghajtott kutyától nem fog elkapni semmit. Én is kutyák között nőttem fel, nekem is van 2, és ha gyerekünk születik a férjemmel mindkettő (40 kg kutya) BENT LESZ A LAKÁSBAN! Úristen... Mi lesz vajon akkor? Ja, semmi. A gyerek egészséges és tiszta környezetben, egészséges lelkülettel fog felnőni a két legjobb kutyacimborájával. Bár a hozzád hasonló kismamák majd biztos kinéznek a baba-mama klubból. :D
2016. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem még pár felkiáltójelet lehagytál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
2016. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Az előző link nem jó.

Itt küldök egyet, olvasd el!

[link]

2016. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
óó igen az összefüggések és a logika istenei vagyunk mi magyar nép nemde? egyből szegény család szegény világ amiért vannak nem bennt tartó állat gazdák...jujj most mi lesz!! nem azzal an a baj hogy van aki igy nőtt fel hanem nekem az nem működik élhetetlen dolog hogy a ház retkes legyen..ennyi... ezt nem kell kifogásnak tekinteni ez igy van !! és a párom meg a család ehhez hogy jön nemtudom valszeg őket nagyon utálom amiért nem tarok állatot a házban, és mert meg mertem itt kérdezni hogy milyen megoldások vannak aarra hogy NE FAGGYJON MEG KINT A KUTYA!! mert ez volt a kérdés!! nem az hogy mennyire vagyok jo anya vagy feleség de az aztán gondolkodás hogy aki gyereket családot akar az elöbb tartson állatmenhelyet a lákásán és majd utána mehet az élet!! GRAT!! ha te csak igy vagy képes családi életet élni akkor nincs már hozzáfűzni valóm :D
2016. nov. 2. 09:23
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

"óó igen az összefüggések és a logika istenei vagyunk mi magyar nép nemde?"

De azért ha bent van a kutya, akkor rögtön retkes a lakás... Sajnos nem csak idegbeteg vagy, de buta is mint a föld. Adtunk választ, nem is egyet. Vidd be a lakásba, vagy a ajándékozzátok el. MÁS MEGOLDÁS NINCS.

2016. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
a kutya kint lesz! meg van oldva hogy hogyan ennyi!! :D
2016. nov. 2. 09:29
 19/40 anonim ***** válasza:
Na, erre kíváncsi vagyok, mégis hogyan?
2016. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Már csak annyit fűznék hozzá, hogy minek teszel fel kérdést arról ("Lehet kint?"), amit te már eldöntöttél? Megírta mindenki, hogy nem kinti tartásra való.

A "babudnak" amúgy semmi baja nem lenne egy egészséges állattól, sőt. De tök felesleges bármit is írni, mert te sem szeretni nem tudod azt a kutyát, sem törődni, sem gondoskodni nem szeretnél róla.


Legalább annyit tegyél meg, hogy dupla falú szigetelt kutyaháza legyen, hófüggönnyel és szalmával legyen kibélelve, amit időnként cserélni kell.


A párodról (a kutya gazdájáról) is megvan a véleményem...

2016. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!