Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tudom tenni a palotapincs...

Hova tudom tenni a palotapincsit télen? Lehet kint?

Figyelt kérdés
páromnak van egy palotapincsije 9 éve az övé...de házban is volt kint is már , jelenleg május ota kint van mert megszületett a babánk kicsi házban lakunk és hát had ne mondjam akárhogy takaritottam a szőrt köpködtem minenhonnan... amugysem vagok személyszerint annak a híve hogy az állat bennt legyen de ezt valahogy tléltem eddig...amiota itt a babum azota nincs a házban bennt viszont jön a tél...és nemtudjuk kire bízni, hova rakni... mit lehet tenni? hogy lehet a kutyaházat megcsinálni vagy mi ilyenkor a tendő? a házba kizárt hogy bejöjjön rohadt üdös akármit vettünk neki akkor is ..és a sőr a cumitól kezdve indenen rajta lenne a kiscsajt meg nem tudom egésznap a szobában tartani...

2016. nov. 2. 07:16
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Elég volt a bevezető mondataidat végigolvasni, szerintem keressetek másik helyet a kutyusnak. Te is megnyugszol, a kutya pedig olyan helyre kerül, ahol tudnak vele foglalkozni.

Más megoldás nem nagyon van, ha az egyiktől te, a másiktól párod zárkózik el. Párodról is megvan a véleményem, hogy csak a nyünyörgetésig jut. Én is, és az én párom is dolgozik, mégsem toligáljuk ide-oda a kutyát.

Ott a pincsimentés, egyik hozzászóló be is linkelte, nem tudom hol laksz, de menhely is biztos van a közelben.


És még valami, de nem beleszólásképpen: sürgősen rendezd a pároddal a párkapcsolatodat, mert amit itt leírtál az utolsó hozzászólásban, tisztán tükrözi, hogy bajok vannak, a kutya csak egy megnyilvánulási formája. Ha a gyerekek esetében is, csak odáig jut el, hogy megnyünyörgesse őket, sok jóra nem számíthatsz.

21, 27 voltam.

2016. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Mondjuk az már régen rossz mikor egy családban ekkora ellentétek vannak, és ilyen harag a másik iránt... Aztán szegény kutyuson van levezetve. Ne rá haragudj, nem tehet semmiről.
2016. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
félre értés ne essék nem marjuk egymást a párommal..azért nem ekkora a via, hogy ezt most ugy keljen felfogni hogy jajj elgondolkodom a kapcsolatunkon :D csak vitáztunk velem és a babával felelöségteljes apa..máskülömben nem lenne második babuci... a kutya a kazánban lesz ennyi
2016. nov. 2. 13:01
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi önzőség miatt megint a kutya húzza a rövidebbet... Szép példát mutattok a "babuciknak"...
2016. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Hát tudod, én biztos elgondolkodnék a kapcsolaton a helyedben, de nem vagyok a helyedben, mert én egy olyan férfival, aki ennyire nem gondoskodik felelősségteljesen az általa "imádott" élőlényről, össze sem jöttem volna, nemhogy gyereket szüljek neki (pláne kettőt). Nem ismerlek benneteket, sem a körülményeiteket, de azt látom, hogy lesznek még problémáid kutyától függetlenül. Valóban az volna a legjobb, ha a kutyusnak tudnál új helyet, olyan gazdát találni, aki megbecsüli és gondozza. Amiket leírtál (büdös, hullik a szőre, lefialt) mind gondozatlanságra és elhanyagoltságra vall sajnos, ha alapból szereted az állatokat, biztosan egyet tudsz érteni abban, hogy egy kutyus ettől azért többet érdemel. Érthető, hogy be vagy sokallva tőle, ha minden rád hárul, de sajnos itt a kutya csak bűnbak.
2016. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
köszönöm a párkapcsolatomra és az életemre a gyerekeimre tartozó "nagyon hasznos , és mindent tudó" válaszokat bár ezúton is közlöm hogy sem én sem a párom nem vagyunk enynire ellentétei egymásnak JÓL VAGYUNK :D a kutya kérdést össze lehet hozni a családdal ill. családalapítással szerintem vannak olyan emberek akik nem ilyen problémák miatt nem kéne gyereket vállalniuk, d hogy ebből ezt leszűrted ahhoz csak gratulálni tudok.. igen valszeg ha tudom hogy ilyen idióta a férjem hogy igy tartja a kutyáját nem szülök neki gyereket és legfőképp nem megyek hozzá :D na további "szép " napot! :D
2016. nov. 2. 13:32
 37/40 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj kérdező, de elvitted valaha is kozmetikushoz? Nyirassátok le rövidre a szőrét, ne mondd, hogy nincs neki 6 nm hely, hogy ne kint fázzon egy SZOBAKUTYA... ha meg nem tudtok neki MEGFELELŐ körülményeket biztosítani, tessék keresni neki új gazdát... Már ne haragudj, de ha nálunk a baba egy vizsla és egy westie mellett nem halt meg, akkor kétlem, hogy egy 3x kisebb kutya mellett megdöglene...


Másik, ha a gyerekednek is hullik majd a haja / tetves / fertőző beteg lesz, őt is kiteszed télen? Vagy mi?

Párod helyében egy nagy tockos után küldtelek is volna haza a szüleidhez.

Lehet lepontozni, de akinek egy állat élete nem egyenrangú, mint CSALÁDTAG, annak se állat, se gyerek nem kell. Ennyi.

2016. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Nem én nem mentem volna hozzá ilyen pasihoz, hanem ő nem vett volna el engem, ha ilyen sárkány vagyok. Összeilletek, gratulálok, csak ne szaporodjatok.
2016. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Össze lehet hozni a a családalapítást és a kutyatartást. Ezt pont te mondod, aki oké, hogy a párja, gazdája helyett gondoskodsz egy kutyáról, de kiraksz egy szobakutyát a kazánházba? Nem ellentétes ez neked?

HA pedig nem tudjátok, akkor kazánház helyett új gazdát kéne keresni neki, aki képes rá.

2016. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Szilvi & Argos ***** válasza:
Süt a szavaidból a kutyautálat...keressetek a pincsinek FELELŐS gazdát, Ti pedig SOHA ne vállaljatok többet kutyát...csóri gyerekeitek állatutáló felnőttek lesznek :(
2016. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!