Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viseli kutyátok azt az...

Hogy viseli kutyátok azt az időt amíg ti munkába vagytok?

Figyelt kérdés
Benti szoba kutyáról van szó. Már 10éves körül van nagyon szeretem, de ahogy össze költöztem párommal otthon maradt. Most viszont szeretném őt elhozni, mert nagyon hiányzik és egyedül érzem magam távol az az otthonomtól idegen városba így meg legalább ö itt lenne nekem. Arra lennék kíváncsi, hogy a ti benti kutyutok, hogyan viseli a 10-13 órás egyedül létet? Gondolom bepisil, bekakil. Ilyen idös kutyust megtudok még tanítani, hogy ha nem vagyok itthon kutya wc-be piszkítson? Vagy nálatok ez hogy müködik? Köszönöm a válaszokat 23L
2016. nov. 2. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
10-13 órát ne legyen egyedül a lakásban. 8-10 óra a maximum, amit egy jól nevelt, megfelelően lemozgatott kutya átalszik, de ennél többet tartósan nem szabad. Ha el szeretnéd hozni mégis, akkor fizess valakit, aki naponta egyszer megsétáltatja, amíg nem vagytok otthon.
2016. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a kutya wc használata semmilyen kutyánál nem javaslott!
2016. nov. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam már idős kutyáról van szó így nem igényli a sétát. Ha el is megyünk sétálni pár méter után fel kell vennem, mert nem bír már sokat sétálgatni. Itt a pisi-kaki a lényeg nem a séta. Azt kéne valahogy megoldani. Mi bajod a kutya wc- vel? Szerintem jobb mintha össze kakilná a lakást
2016. nov. 2. 09:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi a probléma, hogy a kutya a legtöbb esetben nem szoktatható semmilyen pelenkára, wc-re, alomra. Muszáj kivinni sétálni. Amúgy 10 éves kutya még nem annyira öreg, hogy ilyen nehezen bírja a sétát. Főleg kistestűnél ez nem normális. Az én 10 évesem napi 2 órát sétál, úszik, bicikli mellett fut, labdázik... Ha a tiéd ennyire nem bír mozogni, akkor ki kéne vizsgáltatni és ha egészséges, elkezdeni óvatosan egyre többet mozgatni. Ha meg beteg esetleg túlsúlyos, akkor kezelni kell. Mert így nem maradt túl sok ideje hátra, pedig egy kistestű vidáman élhetne még vagy öt évet.
2016. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Most hova végzi a dolgát? Egészséges kutya nem piszkít a lakásba, az kínszenvedés neki. Ne legyél önző, ennyit ne hagyd egyedül a lakásban.
2016. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Otthon van szüleimmel kijár az udvarra pisilni. Mi panelba lakunk nagyon szeretném őt felhozni, de nem tudom hogyan viselné az egyedüllétet. Gondolkoztunk, hogy hozunk cicát ugye az elvan egyedül, de mégis egy kutya sokkal aranyosabb. Nem önzöségből hagynám egyedül csak majd muszáj lesz munkát találnom sürgösen és nem tudom milyen beosztásba kell majd dolgoznom, párom 9órát dolgozik
2016. nov. 2. 10:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem tudja levinni 9 óra után? Az már sokat javítana a helyzeten. Amúgy amíg ilyen bizonytalan a helyzet, ne hozd el.
2016. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze letudná vinni szereti mindig mondja, hogy hozzuk el
2016. nov. 2. 11:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudjátok oldani, hogy valaki maximum 8-10 óránként levigye, akkor hozzátok el. Azzal meg mindenképpen csinálj valamit, hogy ennyire nem bírja a sétát, nem normális dolog!
2016. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért lesz jobb neki velünk tudunk rá figyelni gondozni :)
2016. nov. 2. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!