Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szintetek most azért rossz...

Szintetek most azért rossz ember vagyok, mert kiadtam a lakássomat a tesómnak, de ő kutyát vitt oda, amit kidobattttam vele? Igzából elatattatta miattam mert nem engedtem h odavigye.

Figyelt kérdés
idősebb állat volt már ezért lett inkább altatás és nem ajándékozás. én egy zuglói, 15 milliót érő lakást adtam neki bérbe, és a szerződésben benne volt h nem vihet oda állatot. tönkreteszi a bútort és mindent. de most emiatt én rosszabb ember vagyok mint bárki más? csak a tulajdonomat védtem. a hugomnak méltányos áron adtam ki a lakást, örült is neki, tudta hogy nem viheti oda a kutyát.
2016. nov. 6. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a nyers fogalmazásért. A hugod egy hulladék, de rólad sincs sokkal jobb véleményem. Gondolom egy 15 éves kutya annyira már nem rág szét semmit, pár év lett volna, te is mondhattad volna, hogy menjenek onnan, ha úgy látod, nem tudja fegyelmezni a kutyát. De a húgod... hát... inkább nem folytatom.
2016. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, utolsó, fogalmazzunk úgy, hogy de a kérdezővel, se a húgával nem szeretnék közelebbi ismeretségbe kerülni...
2016. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!