Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kistestű kutyafajták is...

A kistestű kutyafajták is kötődnek az emberhez és tudnak ragaszkodni, szeretni, mint a nagyobb testűek?

Figyelt kérdés
Ők is szeretnek és szeretik,ha szeretgetik őket vagy ők kicsit érzéketlenebbek és leginkább csak dísznek vannak? Nagyon szeretnék kutyát,de fontos,hogy a szeretet oda vissza működjön,ne csak én ragaszkodjak hozzá? Panelban tartanám,milyen szeretetteljes fajtákat ajánlotok?

2016. nov. 9. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Jack Russel-"valamicsoda" keverékem van, már felnőttként fogadtam örökbe. Gyakorlatilag fél méter hely kell neki összesen, ugyanis amikor otthon van, akkor összegömbölyödve alszik. Reggel több időm van, ezért akkor van a nagy séta, ez 6-10 km, attól függ hogy sétálok, vagy kocogok, a lényeg hogy másfél órát kint vagyunk. Hazaérve megetem, akkor délután ötig alszik /kamera van a lakásban, bármikor ránézek mindig alszik :) / Délután rövid sétára viszem, csak egészségügyi jelleggel, de közben labdázunk, hogy fáradjon, hazaérve megint alszik kivéve ha én egyik helységből a másikba átmegyek, ugyanis követ, de mindenhova. Este még egy közepes séta, vacsora, aztán megint alvás (kövezzetek meg, de az ágyban, a lábamnál alszik, pedig vettem neki pihepuha kutyaágyat, de azt nem szereti annyira, ott csak nappal van). Hétvégén több játék van, kötélhúzás, tárgyak-jutalomfalatok keresése, nagyon jókat mókázunk. Tíz kiló sincs, de egy óriási szeretetgombóc. :)
2016. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Van 2 db westie, és 1 havanese lányom. Iszonyatosan kötődnek hozzám, ott alszanak ahol én, a lábamon, a karomon. Teljesen mindegy, hogy hol vagyunk, csak rajtam lógnak.

Szeretnek játszani is, nagyokat sétálunk meg ilyenek. Együtt is szoktunk tanulni/gépezni.

Szerintem ragaszkodóak, főleg a menhelyes kutyusok.

2016. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Én személy szerint nem vagyok oda a kistestű kutyákért. Aranyosak, de nekem a kutya térdmagasságban kezdődik.
2016. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%

Menhelyi keverèket. :)

Nekem német juhászom van, igaz nem panelban lakom.

Rengeteg mentett kistestűm volt: tacsi, westie, pincsi, yorkie keverèk stb. Mindegyik ragaszkodott hozzám 2 hét után, az új gazdikhoz pedig még jobban. Nagyon hálásak, tele vannak szeretettel. :)

2016. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!