Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legértékesebb...

Mi volt a legértékesebb dolog, amit a kutyátok tönkretett/megevett/széttört/szétszaggatott? Stb :D

Figyelt kérdés
Az enyémre ha rájön a rosszalkodhatnék, akkor többnyire az értéktelen dolgokat lopja el amíg nem figyelek (pl hajgumi, papírzsepi, toll, de volt hogy az arany fülbevalómat is kicsempészte a szobámból és a fekhelyére vitte, ezt szerencsére nem nyelte le.) Egyébként kiskorában volt csak nagyon rossz, amikor szétrágta a szemüvegemet. Ez azért nem volt olcsó. :)
2016. nov. 9. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Betegesen vonzodott a kabelekhez, igy az 5.1-es hangcucc mar csak "4.1", de kellett mar uj fulhallgato, ennek ilyen "gamer" izenek kellett lenni, utp kabelbol is kiragott vagy 1 metert poenbol, es ps4 kontrollert kellett potolni. Muszaki beallitottsagu, ivartalan 9 honapos kan. XD
2016. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy kezemen meg tudom számolni eddig mit rágott szét, apám cipőjének a pertlijét lerágta,szét tépett egy lapot és leszedte a fóliát a palackról. 9 hónapos. ebből a legsúlyosabb a cipő volt mert apám nagyon kiakadt.
2016. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az én problémám ezek mellet eltörpül . Nekem a virágaimat szedi ki ami frissen van ültetve .Neki az úgy nem jó, majd ő megoldja. Jaaa és a kis kerti tóban a növények sem tetszenek úgy ahogy én elrendeztem. Kistermetü kis keverék ,tacsi forma. Menhelyröl hoztam ki 2 éves lassan.
2016. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat...

E-book

Töltő

Pénz

2016. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Semmi értékeset, viszont kukázik és szét is hordja. Pofám szakad le néha, mikor rendet rakok, jönnek a vendégek, a terasz meg a konyha pedig tele van az aznap kikukázott szeméttel... :D
2016. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bejárati ajtót 😢😢hatalmas lyukat lett rajta mire haza értünk. azon bujtunk be mi is.

ezentúl cipőt csizma játékok bőr kanapé közepe. stb

sokat kopott az orrára de nem ért neki.😆

de szeretjük.

2016. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig ami a legjobban fajt az a tokeletes magassarku volt. 10 centis de kenyelmes. Imadtam. Nem tudtam potolni azota se 😢😢😢


Amugy hangfal kabel meg fal. Amint megnottek lehet ujrafesteni. Kikapartak nehol meg is ettek. De hat na. Ez benne van 😂

2016. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vadiúj Nike cipő, autó fékcsöve. Meg nem ette, "csak" szétrágta őket.
2016. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy könyv, amit nagyon szerettem, illetve egy műselyem kombiné. Drágábbra nem emlékszem, mindig kaptak saját rágni való cuccokat, maximum még fakanál, papucs volt, amit megcsócsáltak.
2016. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kicsi volt akkor elrágta a csengő kábelèt amit akkor akartunk bevezetni a házba. Az volt az egyetlen húzása viszont azóta sincs csengőnk. :D

A cipőkhöz sosem nyúlt. Egy hülye szokása van csak, az ajtó elől mindig leviszi a lábtörlőt a saját háza elê. Nem rágja meg, csak lerakja....gondolom kell neki lábtörlésre.

2016. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!