Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legértékesebb...

Mi volt a legértékesebb dolog, amit a kutyátok tönkretett/megevett/széttört/szétszaggatott? Stb :D

Figyelt kérdés
Az enyémre ha rájön a rosszalkodhatnék, akkor többnyire az értéktelen dolgokat lopja el amíg nem figyelek (pl hajgumi, papírzsepi, toll, de volt hogy az arany fülbevalómat is kicsempészte a szobámból és a fekhelyére vitte, ezt szerencsére nem nyelte le.) Egyébként kiskorában volt csak nagyon rossz, amikor szétrágta a szemüvegemet. Ez azért nem volt olcsó. :)
2016. nov. 9. 17:23
1 2
 11/13 Metionin ***** válasza:
100%
Lábtörlő közepébe rágott lyukat. Ennél súlyosabbra nem emlékszem, bár ő már 7 éves, cipőkhöz sosem nyúlt, kinti kutya lévén kábel nem játszik, ő inkább fadarabokat rágcsált, amit a fásszénből lopkodott ki. Néha lopja a macska játékait is, de nem rágja szét, hanem elviszi magának és eldugja :D
2016. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt 1 kutyám, amelyik műanyagokat evett.

Először csak annyi történt, hogy betettem a kajáját műanyag tálban. Mire visszamentem 20 perc múlva, megette a táot meg a tálat is.. :)

Aztán jöttek az udvari dolgok.

Egyszer vettem a feleségemnek névnapjára egy telefont, Ő kinn felejtette az ablakpárkányon. Azt is megpróbálta megenni, de mikor kettéharapta, szétment az akksi is, az meg nem ízlett neki. Volt a telefonon egy "díszgolyó", azt viszont benyelte. 2 hét múlva jött ki belőle.

Vettem egy kocsit, nagyon örültem, hogy fényszórómosós. Este szépen lemostam, kitakarítottam, majd bementem vacsorázni, amíg szárad. Mire kiértem, lerágta mindkét oldalon... :)

2016. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy kispárnát tépett szét, de akkor mi voltunk a ludasak. X órája egyedül volt otthon, mi meg hazarohantunk, ledobtuk a cuccot és visszaszaladtunk a boltba. 10 percig voltunk távol, azalatt az egész rohadt lakást behintette a párnával. :D Ezen kívül soha semmit nem rágott szét a gumis játékait kivéve, bár egy időben kiszolgálta magát a szennyeskosárból, amikor nem a fürdőben tartottuk a kosarat, de akkor sem rágta szét, csak párom boxerjeit gyűjtötte be magának mindig. :)
2016. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!