Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pontozzák le ennyire a...

Miért pontozzák le ennyire a szaporítókat?

Figyelt kérdés
Miért ócsárolják annyian az összes szaporítót? Akik nem hivatalos kennelek tulajdonosai? oké, biztos vannak olyanok akik tényleg elhanyagolják a kiskutyákat, de szerintem olyyanok is akikk szeretikaz állatokat és mindenből a legjobbat próbálják adni neki! viszik állatorvoshoz az anyukát és a kicsiket is! És a legtöbb helyen azt látom hogy mindig csak a szaporítók ilyen rosszak meg olyan rosszak! Én elhiszem h vannak ilyenek de sehol sem látom azt hogy "persze vannak kivételek"!

2016. nov. 19. 12:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
9 ha olyan jók a kutyáid, miért nem kapnak tk-t?
2016. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%

#10 nem akartalak meggyőzni,menj és fogadj örökbe egy kutyust. És igen nálam jó kutyának lenni ha kutya lennél kiprobálhatnád! ;)

#11 tk nélkül vettem őket és b-s tket meg csináltatni fölösleges,anyit ér mintha nem lenne!

Ismertem egy tenyésztő aki kiállításokra hordta a kutyákat,mégis az apa kutyával fedeztette a lányát,mind patellás lett pedig díjnyertes kutyákról beszélünk!

Van egy másik fajta kan kutyám,vele járunk évi 2 kiállításra,sztem ennyi elég.dij nélkül még nem jöttünk haza.elárulom nektek hogy egy kiállítás költsége kb 10-20 ezer ft közt van!mert ugye minél több díj van annál "többet ér" a kutya és az utódja...

Ez hülyeség! Ha megvannak a szűrések látod hogy jó kutya e vagy nem,ehez mért kellene 2-3 bíra véleménye.

Én a kanommal ugyanannyiért fedeztetek mint díjak előtt!úgyhogy a tenyésztőknek higyjétek el megéri tenyészteni,nem csak hobbi vagy a fajta nemesítés a cél!

Amiket látunk a tvbe kis ketrecekben betegen elhanyagolt agyon elletett kutyákról azoknak a gazdái nem szaporító hanem állatkínzók,és én is felgyújtanám az ilyen embereket!!

Ez az én véleményem,lepontozhattok,de lássatok távolabb mint ami az orrotok elé van dugva!

2016. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudod, hogy nem örökítenek-e valami sz.rt, ha nem tudod, kik voltak az ősei? Milyen fajta, hogy lehet B tk-t kiváltani? Tudod, hogy pl a mudinal milyen gázok vannak amiatt, hogy egy része B tk-t vált ki, a másik tk nélkül szaporít?
2016. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
9-es, milyen fajta kutyákkal foglalkozol?
2016. nov. 21. 16:38
 15/15 anonim ***** válasza:

13 ezt mondom,a b-s tk egy kalap szar.

100%ig soha nem lehet tudni hogy kijön e olyan betegség amit nem lehet szűrni,viszont az 5 szukámnak a szülei és az ő szüleik is az enyémek igaz ők már ivartalanítás nyugdíjasok,és élvezik tesómnál anyukámnál az életet!

A legidősebb 10 éves és így lefelé,eddig hál istennek csak oltásnál és ivartalanításnál láttak orvost!(persze nem átvittértelemben mondom)de eü bajuk soha nem volt.

2016. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!