Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal? :S

Mit csináljak a kutyámmal? :S

Figyelt kérdés

Segítsetek !

A kutyám mindig megharapja azokat, akik májusfát akarnak nekem hozni, és ez nekem is roszul esik. :(

Talán be kellene zárnom ? De akkor is megugathatja a fiúkat, és akkor nem tudják diszkréten elvégezni a fa állítást. :(


2010. ápr. 30. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
meg kéne nevelni talán...
2010. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Harapás ellen szájkosár...
2010. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem nevelés kérdése, házörző, csinálja a dolgát
2010. ápr. 30. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

"Csinálja a dolgát " Akkor mi a bajod ??

Ha nem nevelés kérése , akkor mi ??

Istenem mennyi "kutyához értő él ma M.O.-on" !

-_-"

2010. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
4%
Bzd meg.
2010. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ha erre nevelted akkor ne is csodálkozz!

Az,hogy egy kutya házörző az nem azt jelenti,hogy minden jövő-menőt megharapjon,csak azokat akik rossz szándékkal jöttek.Így tényleg ne csodálkozz.

Zárd be addig amíg elássák a fát,szerintem túl fogjátok élni.


De inkább kutyaiskolába kéne járni,kedvesem,mert a kutyát nem lehet mindig bezárni.

A kutyaiskola nem azt jelenti,hogy rossz gazda vagy,mert egyedül nem ment,hanem azt,hogy felelősség teljes gazda vagy aki elmegy és igenis megtanul a kutyávál bánni.

Gondolj bele,hogy ha elszökik és megharap egy idős nénit vagy egy kisgyereket vagy bárkit,az a te felelősséged és netalán a bíroságon nem mondhatod azt,hogy "dehát csak a dolgát teszi,erre neveltem" még jobban megbüntetnének.

KUTYISKOLA.

sok sikert.

2010. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a házőrző nem harapdál ok nélkül, a házőrző a betörőket cakkozza meg, a házőrző beengedi harapás nélkül azokat, akik vendégségbe a gazdi invitálására jönnek be....magyarul ideglenesen zárd be, jövő héten meg keress egy kutyaiskolát
2010. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A kutya végzi a dolgát, amire neveltétek. Arra nem képes, hogy különbséget tegyen, most májusfát fognak hozni, csendben maradok.

Maximum, arra az időre elzárod. De a jelzést akkor is hallhatod.

Őrző kutyát pedig arra kell nevelni, ha a gazda jelen van, neki olyankor nincs dolga, max figyelni.

2010. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:
Küldjenek képeslapot. A postást úgyis megugatja.
2010. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!