Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteges ha ölni tudnék a...

Beteges ha ölni tudnék a kutyámért?

Figyelt kérdés
Ha valaki rosszat mond rá egyszerűen megutalom, legyen az bárki.
2016. nov. 30. 17:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
57%

Szóval akkor te a kutyákat egy molylepkéhez hasonlítod.

Ha jól értelmeztem, akkor nincs agyuk a kutyáknak. Gondolom itt az eszükre gondolsz. Nos. Próbálok azon szinten fogalmazni, amin te leragadtál. Szerintem ezzel a molylepkés felfogással neked is annyi "agyad" lehet, mint egy megbúvó molylepkének. A kedves kérdező egy kérdést tett fel. Nem azt kérte, hogy itt veszekedjünk. Nyilván megértem a te gondolkodásodat is.:) De azért neked ahhoz semmi jogod nincs, hogy általánosíts. Ahhoz meg főleg nincs, hogy egy számodra ismeretlen emberre azt merd mondani, hogy beteg, mert a kutyát mentené meg. Gondolok itt magamra.:))

2016. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
27%

beteg, ha a kutyát mentené meg

a balesetet szenvedett idegen emberről hogy állapítod meg hogy kétszínű?

2016. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
41%
meg ha ismeri és nincsenek jóban akkor is az embert mentené mindenki aki nem szociopata
2016. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
29%
minden egyes alkalommal bebizonyosodik szamomra hogy aki tulzott allatszereto, az altalaban agybeteg is.
2016. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
51%
26 %-os, én veled értek egyet. Szerintem is ostobaság a kutyát az ember elé helyezni, attól még lehet mindkettőt szeretni, de azért nagyságrenddel többet ér egy ember élete, mint egy állaté. És igen, én is vállalom a véleményemet, akkor is, ha nem azt írom, amit a kérdező olvasni akar. Szerintem bárki, aki emberölésről fantáziál, az egy beteg ember, akár kutyáról van szó, akár másról...Tudom, hogy most le fognak pontozni, de ebben a témakörben nem is várok mást... Én is szeretem a kutyámat, ha valaki szidja, kiállok érte, gyorsan leállítom az illetőt, de nem sértődöm meg, pláne nem kazdem el utálni miatta....
2016. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván nem tudom teljes mértékben megállapítani. De egy autóbalesetben mindig van egy ilyen ember. Kétszínű, és ez a pont leszarom stílusú, ami miatt lett a baleset.:)
2016. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
25%

"Szóval akkor te a kutyákat egy molylepkéhez hasonlítod. "


te meg a kutyakat az ember ele helyezed. szerinted melyik hangzik hulyebben? :)

2016. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
39%

gondolom akkor is egy kutyahoz fordultok ha fizetesemeles kell, ha valamelyik csaladtagotok rosszul lesz es gyorsan korhazba kell vinni, ha elromlik a mosogep, ha hulye kerdeskre akartok valaszt kapni egy internetes oldalon..

ja nem, mert akkor egy kutya korulbelul annyit er mint egy molylepke..

2016. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
80%
#16 ,de most azt magyarázd már el hogy egy ember miért értékesebb, miért érdemesebb az életre mint egy állat? Fel nem tudom fogni hogy egy faj ami saját magát és a saját környezetét rombolya miért lehet jobb mint egy állat aki csak él, élvezi az életet (már ha teheti) és nem azon ügyködik hogy más fajokat irtson ki és a saját anyaföldjét tegye tönkre...miért jobbak az emberi lények? Miért kellene előtérbe helyezni őket? Hogyan lehet egy ilyen fajt a legokosabbnak/legintelligensebbnek nevezni? Ezt magyarázd el nekem ha olyan okosnak/intelligensnek és felsőbbrendűnek érzed magad...előre is köszönöm.
2016. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
#20 vagyok a kérdésem a kedves 26%-os embernek is szól.
2016. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!