Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteges ha ölni tudnék a...

Beteges ha ölni tudnék a kutyámért?

Figyelt kérdés
Ha valaki rosszat mond rá egyszerűen megutalom, legyen az bárki.
2016. nov. 30. 17:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Hűha! Jó messzire vezetett ez a kérdés :)

Nem gondolkozunk egyformán. Felőlem mondhat akárki a kutyámra akármit, nem érdekel a véleménye. Egy barátnőm szerint pl. a kutyám elég ronda :D szerintem meg gyönyörű. Kicsit hiperaktív is, erre egy nagyon közeli rokonom azt mondta, hogy adjuk el ezt a hülye kutyát és vegyünk egy normálisat. Nyeltem egyet, nem szóltam semmit, de azóta is beszélő viszonyban vagyunk.

Persze, ha arról van szó, hogy valaki kárt tenne benne, az nem úszná meg szárazon.

Ha egy vészhelyzetben egy állat, vagy egy ember élete között kellene választanom, azért az embert választanám.

És a 26%-os válaszolónak: semmi baj azzal, hogy te így gondolkozol, de remélem, hogy nincs kutyád. Nem azért, mert szerintem nem lennél jó gazdája egy kutyának, hanem azért, mert ha gazdiként az ember eltölt a kutyájával egy bizonyos mennyiségű minőségi időt, veszi a fáradságot és megismeri azt az állatot, onnantól kezdve nem tud rá "csak" állatként tekinteni. Ezért gondolom, hogy nincs kutyád, vagy nem ismered jól.

2016. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
52%
Én "csak állatként" tekintek a család állataira, van kutya, macska, hörcsög, hal. Szerintem jól bánok velük, megfelelően ellátom, szeretem és sokat szeretgetem őket de ettől még nem tekintem őket embernek.
2016. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként én nem arról beszéltem, hogy nem érzi magát a halált (mikor megbetegszik vagy megmérgezik), hanem pl. egy balesetnél nem fog fel az egészből semmit, max. megijed, de mint mondtam, ez össze sem hasonlítható az ember végtelen mennyiségű érzelmével...
2016. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem ember, de családtag.
2016. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
42%
en a macskammal vagyok igy. ha bantanak vagy bunkok vele, akkor nem allok jot magamert. ha csak szimplan tartjak a tavolsagot az nem erdekel. de ne utalkozzon nekem senki, mert macskam van, mert pof an gyurom.
2016. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, azért a "ha valaki rosszat mond rá egyszerűen megutalomm" meg a "Én arra gondolok ha valaki meguti vagy elloki.

Kölyök meg, oviba is jarunk de nagyon ugrálós. Van három unokatestvérem akik ellokik vagy megutik.

Tegnap is az inokabattyam egy seprunyellel lokdoste és csapkodta" közt van egy hangyaf.asznyi különbség. azt azért érzed ugye?

2016. dec. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 elwera ***** válasza:

Nem hagynám senkinek, hogy üsse a kutyámat.

Aki nem szereti, az elöl meg elzárom, vagy távol tartom, hogy ne tudjon ráugrálni ha lehet. Megértem, hogyha valaki nem szereti. Nincs ezzel baj.

2016. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

28-as vagyok.

"Én arra gondolok ha valaki meguti vagy elloki. Seprunyellel lokdoste és csapkodta."

Na ezt én sem hagynám.

A kutya a Tiéd, Te vagy érte a felelős, ha valakit zavar a jelenléte, annak mond meg, hogy nem kötelező jönni Hozzátok. Ha jön, akkor fogadja el, hogy kutya van, és nem nyúlhat hozzá.

Viszont mivel a Te felelősséged, így Neked kell fegyelmezned. Nem ugrálhat másokra.

Én is löktem már arrébb idegen kutyát, amikor egy (idegen) kisgyerekre akart felugrani. A kisfiú megijedt, a gazdi meg nevetve mondta, hogy csak játszik a kutyája...Ilyen esetben én is határozott vagyok. Attól nem lesz baja a kutyának, ha elé tartom a térdem, hogy ne ugorjon, de tény, hogy bántani nem tudnám.

2016. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!