Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteges ha ölni tudnék a...

Beteges ha ölni tudnék a kutyámért?

Figyelt kérdés
Ha valaki rosszat mond rá egyszerűen megutalom, legyen az bárki.
2016. nov. 30. 17:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
80%

Kevered a morált az etikával. Senki nem akar fajokat kiirtani, se az amazóniai favágó aki nem talált más megélhetést magának, se a leopárd ami véletlen túl sokat zsákmányol egy antilopfajt és az az antilop kihal.

Az emberben nagyságrendekkel jobban benne van a segíteni akarás és az együttműködésre való hajlandóság, kísérletek szerint minden egészséges másfél éves(lehet a kor nem pontos)baba már olyan szinten van ezeken a területeken mint a csimpánzok és a kutyák közül a jobb képességűek.

2016. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
én nem keverek semmit semmivel, te nem értetted a kérdésem amit nem neked tettem fel. Ha nem nem nekem írtad akkor bocsi.
2016. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
48%
*morált az intelligenciával
2016. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha egy balesetben lenne kutya es ember is akkor en mentenem a kutyat IS. Tehat a mentok utan probalnam kitalalni ot hogy lehet orvoshoz juttatni vagy segiteni rajta. De alap hogy baleset eseten mentot hivunk. Mindem mas utana.
2016. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
41%
Egész egyszerűen azért, mert én is ember vagyok. Az emberiség vétkeiért nem ártatlan egyéneket kell büntetni. Soha nem értettem, hogy ilyenkor miért jönnek azzal, hogy az ember gyilkol stb. Képzeld, az emberek 99%-a NEM gyilkos! Mi állatokat ölünk, mert szükségünk van rá, ugyanígy az állatok is állatokat ölnek. Úgyhogy ezzel se gyere, ilyen alapon az összes ragadozót is utálhatnád. És igen, intelligensebbek vagyunk, ha te nem érzed annak magad, az a te dolgod, mindenesetre szerintem az állatok nem képesek például a halál tényét sem felfogni. Tehát gondolj bele, hogy amíg megmented a kutyát - aki az egészből fel sem fogott semmit, addig az ember irtózatos halálfélelemmel, gyötrődéssel néz szembe, mielőtt meghal(ni hagyod) Amúgy ez a fajta gondolkodásmód (az állatok jobbak az embereknél..) az utóbbi 10-20 évben kezd elterjedni, de szerencsére még mindig többségben vannak a normálisan gondolkodók. Egyébként ha a kérdést így tették volna fel: ,,Beteges, ha képes lennék meghalni a kutyámért?", akkor egy szót sem szóltam volna. De úgy tűnik, ez már nem olyan vonzó lehetőség a nagy állatbarátoknak
2016. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
45%
A húsevő állatok csak annyit ölnek amennyit megesznek. Te hány tonna húst eszel naponta hogy annyi állatot kelljen leölni?
2016. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
29%
Na ez már tényleg ostobaság... Látszik, hogy kezdesz kifogyni az érvekből. Én annyi húst eszek meg naponta amúgy, amennyi belém fér :) Tudod, pont úgy mint egy állat :) Szerintem az emberek többsége ugyanígy van ezzel. Annyi húst állítunk elő, amennyit megeszünk. Ha esetleg felesleg van, akkor tudod mit csinálunk vele? Odaadjuk a KUTYÁKNAK.
2016. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Csak magadnak ártasz azzal, ha ilyen apróság miatt képes vagy emberekre megharagudni. Én is szeretem a kutyámat, de mindenkinek joga van másképp gondolkozni, ettől még nem rosszak azok az emberek.

Én szeretem a sóskát, Te meg azt mondod, hogy utálod, undorító, fúj. Ezért most haragudjak meg Rád? Dehogy, ettől szép a világ, hogy nem vagyunk egyformák.

Van, aki nem szereti a kutyákat, vagy úgy általában az állatokat. Van, akinek a kutyád nem tetszik. És?

Nekem sem tetszenek a bull típusú kutyák, nem fogom azt hazudni, hogy tetszenek. Ha valaki emiatt megharagszik rám, akkor Isten áldja.

Persze attól is szép a világ, hogy Te ilyen vagy, de ez nem egy olyan emberi tulajdonság, ami előre visz...

2016. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
48%

Ez akkor szégyen, komolyan mondom.. Ha az ember akarna változtatni a munkáján, Hidd el, hogy változtatna.1000meg 1001szakma közül lehetne választani, ami nem "károsítja" a természetet. Jöttök itt a fizetésemeléssel. Nem sok tapasztalatotok lehet, ha ti még mertek a főnökhöz fordulni fizetésemelésért. Tök ugyan olyan lesz, mintha egy kutyától kérnél plusz pénzt. semmi nem fog változni. Olvastam olyat is, hogy a kutya nem érzi a halált.. Javaslom, hogy nézz utána pár dolognak, mielött hülyeségekkel tömöd tele mások fejét.. A kutyák az utolsó napjaikban elvonulnak a szeretteiktől. Érzik, hogy valami nem okés.

Ők nem akarják, hogy mások szenvedjenek:))

Az ember mit csinál ebben az időben? Kihasználja, mindenben azt keresi, hogy neki mi a jó.:)

2016. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok ha valaki meguti vagy elloki.

Kölyök meg, oviba is jarunk de nagyon ugrálós. Van három unokatestvérem akik ellokik vagy megutik.

Tegnap is az inokabattyam egy seprunyellel lokdoste és csapkodta.

És erre nar nagyon beragtam.

Kértem nar őket, hogy ugrik forduljanak el stb.

2016. nov. 30. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!