Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem túlzás ez a...

Csak szerintem túlzás ez a viselkedés a kutyákkal!?

Figyelt kérdés
Annyira túlzás szerintem ahogy egyesek a kutyáikkal bánnak. Van aki mióta kutyájuk van anyának meg apának hívják egymást, ha alszik a kutya es náluk vagyunk csendben kell lenni mint egy kisbabánál, fel ne kelljen o.O Nem mindegy mit eszik, milyen vizet iszik, kb tobb ruhája van mint nekem :D Most én vigyázok egy hétig a kutyára, itt a gyerekek mellet nincs csend, kapja az ívet a kutya. :) Sima csapvizet kap es meg ruhát sem adok rá. Ők is szeretnének gyereket, nem tudom mi lesz ha sír a gyerek és a kutya alszik.

2016. dec. 6. 10:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy németjuhászra azért a ruha az túlzás... Még ha benti kutya akkor is, ugyanis 2 rétegű bundája van, ha meg is ázik a bőre száraz marad...
2016. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

10-es az tuti :)

Mindenki akar vele játszani, mindenki mást :)

Az egy évesnek meg "paciii" és amint lefekszik szegény mászni akarnak rá :D

2016. dec. 6. 11:24
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért vigyázz, ne nyúzzák halálra a kutyát, mert egyszer megunja, oda kaphat, s persze csóri kutya lesz a hibás! Van egy nyugodt zúg, vagy sarok ahova félre tud vonulni ha megunta a játékot a gyerekekkel?
2016. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, ha én rábíznám valakire a kutyám, és annyit nem tenne meg, hogy úx eteti, ahogy szoktuk, akkor meg se köszönném a dolgot, és többet nem jöhet a kutya közelébe sem.
2016. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Igen ettől tartok én is, ma még az egész napom a "nem szabad" "nem bántjuk a kutyust"-ból állt :)

Mindjárt alszanak a gyerkőcök akkor lesz neki egy kis nyugi.

2016. dec. 6. 11:41
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy a kutya gazdái miért nem vittek arra az egy hétre a kutya tápjából? Nem is tesz neki jót, hogy egyik pillanatról a másikra teljesen mást kap enni, aztán egy hét múlva meg megint a megszokottat.
2016. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Kaptam egy listát, hogy mit egyen, mit igyon, mit vegyen fel. Hat itt olyan kaja nincs.

Ha valaki vigyáz a gyerekemre, kutyámra,macskamra es nem mind1 mit eszik/iszik akkor pakolok neki oda ételt.

2016. dec. 6. 11:45
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben kicsit komolyabban venném azt, hogy négy gyerek nyúz egész nap egy olyan kutyát, ami ehhez nincs hozzászokva. Főleg ha nincs tapasztalatod kutyákkal, könnyen lehet észre se veszed a jelzéseit, amik figyelmeztetőek, aztán meg a kutya lesz a hibás, ha végül odakap vagy rájuk morog. Az nem gond, ha nincs rajta ruha, de az igen, ha nem lehet nyugalomban. A kaja meg... nem tudom mit beszéltetek meg, és miért nem hoztak abból amit enni szokott, de éhen halni felteszem nem fog, viszont foshat a változástól, azt meg neked kell takarítani.
2016. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Szerencsére, kint piszkit. Ha kell neki kaparja az ajtót. Egyenlőre jo a táp, kutya maradékot kap es semmi baja. A gyerekek simogatása, közelsége nem zavarja. Az jobban zavarja ha szaladgálnak, kiabálnak, sírnak. Attól menekül.
2016. dec. 6. 14:43
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért milyen kaját kell ennie ami nálatok nincs?
2016. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!