Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem túlzás ez a...

Csak szerintem túlzás ez a viselkedés a kutyákkal!?

Figyelt kérdés
Annyira túlzás szerintem ahogy egyesek a kutyáikkal bánnak. Van aki mióta kutyájuk van anyának meg apának hívják egymást, ha alszik a kutya es náluk vagyunk csendben kell lenni mint egy kisbabánál, fel ne kelljen o.O Nem mindegy mit eszik, milyen vizet iszik, kb tobb ruhája van mint nekem :D Most én vigyázok egy hétig a kutyára, itt a gyerekek mellet nincs csend, kapja az ívet a kutya. :) Sima csapvizet kap es meg ruhát sem adok rá. Ők is szeretnének gyereket, nem tudom mi lesz ha sír a gyerek és a kutya alszik.

2016. dec. 6. 10:43
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Eukanuba fajtatáp.
2016. dec. 6. 15:05
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a gazdáját, miért nem adott hozzá egy zsák tápot is? Mit gondolt, hogy te fogod megvenni, beszerezni?
2016. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa,hogy nem adott kaját a kutyához...Alap,ha valaki vigyázz rá több napig,akkor annyi kaját viszek,ami elég.


A csapvíz nem biztos,hogy vicc. Nálunk a nyaralóban van valami a vízben,amit nem bír a kutya. Ha ott iszik a csapvízből,akkor mindent kihány... Csak ott,csak attól a víztől. Így ha ott vagyunk,akkor ásványvizet kap. Lehet náluk se jó a víz,azért nem jó a csapról

2016. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy nem adott kaját, azt neki kellett volna. Ugyanakkor a kutyának tönkremegy a gyomra a maradéktól. Ha telefossa a lakást akkor szó nélkül takaríts mert nem tehet róla. Nem szabad moslékkal etetni egy kutyát.
2016. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz gyereke, a kutya majd szépen megszokja a hangoskodást, amiből kap egy kis ízelítőt a vendégségben :)

Szerintem nem túlzás semmi, amit csinálnak (talán a kutyaruha egy németjuhászra mégis), de az én véleményem nem mérvadó, mivel én vagyok otthon a mami :) Gyerek nincs, a kutyáink a gyerekeink. Nem tudom, hogy mi lenne, ha valakire rá kellene bíznom őket. Állati hosszú lenne a lista :D

Hidd el, nagy dolog, hogy titeket választottak! Szeressétek egy hétig a kutyát és vigyázzatok rá nagyon!

2016. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Azért ha már a gyerkőcöt bíznák rám jobban örülnék. :)

Maradékot nem adok neki. Vettünk tápot. Meg megvámolta a gyerek kekszét :)

2016. dec. 6. 17:55
 27/27 anonim ***** válasza:

"Sajnos, nalunk nincs olyan kutyakaja amit Ők adnak."

nem értem, ha annyira oda vannak azért a kutyáért, akkor miért nem adtak mellé tápot is, amivel etetik? ez szerintem eléggé alap lenne.

németjuhászra meg teljesen felesleges a ruha.

2016. dec. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!