Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan működik a kutya menhely...

Hogyan működik a kutya menhelyre adása? (Nem kérek elítélést)

Figyelt kérdés

Kell fizetni a menhelynek vagy hogy működik ez?

Rám/ránk hagytak egy kutyát, de kint megfagy, bent meg nem lehet.



2016. dec. 7. 18:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
Fajtamentok!!!
2016. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 A kérdező kommentje:

Őket kereshetem így is, hogy nem Magyarországon vagyunk?

Nemrég költöztünk ide, kutyám még nem volt, nem tudom hogy megy ez.

2016. dec. 7. 19:41
 23/70 anonim ***** válasza:
Ha Magyarországon akarod elhelyezni a kutyát és haza is tudod hozni, persze... Kiutazni érte senki nem fog! Mo-n is rengeteg kutya keres gazdát, túl sok is sajnos!!
2016. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:

Meghalt a kutya gazdája (párom nagypapája). És mi "örököltük"

Vagyis én, párom alig van itthon. Ma mire haza értem az iskolából szétkapta a házat a kis dög.

2016. dec. 7. 19:47
 25/70 A kérdező kommentje:
Karácsony előtt megyünk (21-22 körül) legközelebb haza, de addig nem tudom hova rakni.
2016. dec. 7. 19:49
 26/70 anonim ***** válasza:
66%
Istenem, szerencsétlen kutya... :((
2016. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 A kérdező kommentje:

Küldő: Kutya bölcs

Címzett: Ismeretlen kérdező

Időpont: ma 19:52

Előzmény:

A kérdés: Hogyan működik a kutya menhelyre adása? (Nem kérek elítélést)

Téma: segítek

Az üzenet: Kamu kérdés :"D

Nincs ilyen idi*ta ember aki azért akarje eladni mert egfallos s.opó aki nem bírja megnevelni XD



Nem nem bírja, nem akarja, nincs ideje.

Ha kutyát akartam volna akkor úgy állítom be az életem, hogy iskolába járok vele, nevelem, vele vagyok. De mint írtam párom rengeteget dolgozik, én tanulok-dolgozom.

ÉS NEM KÉREK ILYEN ÜZENETEKET!

2016. dec. 7. 19:59
 28/70 anonim ***** válasza:
18%

Akkor ne tegyél fel olyan kérdést, ami lehet hogy normális kutyások szemében nem állja meg a normális kategóriát.

Örököltetek egy kutyát, X ideig maradhat ott, nevelni sem vagy hajlandó. Ugye gyereketek nem lesz?

2016. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában egészen biztosan sokkal jobb a helyzet menhely fronton, miért erőlködsz mindenáron Magyarországra deportálni szegénykét. Mindenképp ott keress megoldást erre.
2016. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 A kérdező kommentje:

De lesz gyerekem.

Megbeszéljük,eldöntjük, beállítjuk rá az életünket, házunkat, és nem mellesleg lesz 9 hónapom felkészülni rá.

Nem úgy hogy hétfőn a "kezedbe nyomnak" egy kutyát, hogy a Tied es vigyed.

Reggeltől 2-3 ig bent vagyok a suliban, utána dolgozom 8-9 körül érek haza, meghalni van kedvem/időm. Ha 3-4 körül érek haza akkor meg főzök, tanulok, háztartást vezetek. Hétvégén szintén dolgozom.

2016. dec. 7. 20:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!