Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan működik a kutya menhely...

Hogyan működik a kutya menhelyre adása? (Nem kérek elítélést)

Figyelt kérdés

Kell fizetni a menhelynek vagy hogy működik ez?

Rám/ránk hagytak egy kutyát, de kint megfagy, bent meg nem lehet.



2016. dec. 7. 18:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 A kérdező kommentje:

Szétkaparta az új ajtót. Szerintem elkezdem csinálni a garázst párom biztos kiköltözteti.

Más milliókat örökölt, mi meg kárt...

2016. dec. 9. 20:35
 52/70 anonim ***** válasza:
88%
Ez az örökösödéses beszolasai csúnya volt..
2016. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 A kérdező kommentje:
De igaz. 12 óra munka után garázst pakolok a hidegben, mikor bent ülhetnék végre a meleg szobában.
2016. dec. 9. 21:25
 54/70 anonim ***** válasza:
51%
A kutyapanziós ötlet miatt van kifordult gondolkozásom? Nézd meg, hogy naponta mekkora kárt csinál az a kutya. Ha beadod kutyapanzióba,az 50-60 ezer Ft havonta, az nem olyan sok pénz ahhoz képest, hogy most autót kell fényeztetni, kanapát rendbehozatni és sorolhatnám. Arról nem is beszélve,hogy rámegy a családi béke,nincs nyugodalmad...stb. De persze nem kell beadni kutyapanzióba (pl addig,amíg találnak egy új gazdit), biztos megéri napi 2000-3000 spórolni és idegeskedni azon, hogy mit csinál a kutya!
2016. dec. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:

Kint van a garázsban. Éjfélre megcsináltam neki egy leválasztott sarkot, ott nem tud semmibe kárt tenni.

:)

2016. dec. 10. 09:02
 56/70 anonim ***** válasza:
85%
Megértem, hogy nem tartod be, de ilyen mocskosan beszélni róla...-.-"
2016. dec. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
34%

56# Mert az a mocskos, hogy azt mondja, hogy a kis mocsok?


:D Hát röhögnöm kell! Neked ez a mocskos beszéd?

2016. dec. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
18%

Nem, én mocsoknak becezem a kutyamat. Nem fogom még a te kedvedert sem kikeresni milyen szavakkal illette, de határozottan rémlik többek között a "dög" is.

Ha valaki azt mondja, mocskosan beszél az illető, nem azt jelenti, hogy azt is mondja hogy mocsok, te kis butus 😉 de legalább én is nevethettem rajtad

2016. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
77%
Nem, az előző válaszadó éppenhogy azt mondja, hogy az olyan szavak, mint "a kis mocsok", vagy "dög" nem éppen nevezhetőek mocskos beszédnek. Lehet, hogy nem éppen szépek, de inkább így vezesse le a feszültségét, mint hogy például bántsa, vagy kipenderítse az utcára. Ha dühös vagyok a kutyámra, én is gyakran mondok olyasmit, mint "idióta dög", de mégsem érzem magam mocskosszájúnak :) Ha már azt is meg akarják szabni, hogy mit modhatok a kutyámra (amiből egyébként a kutya egy kukkot sem ért), mert milyen rosszul eshet a szegény kutya lelkének(???), akkor tényleg nagy gondok vannak a kutyabarátok körében
2016. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó! Teljesen egyet értek veled! Megy a képmutatás és álszentség ezerrel...
2016. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!