Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem lenne fura?

Szerintetek nem lenne fura?

Figyelt kérdés

Szóval a héten lesz egy kutyusom, és nagyon megtetszett egy név és szeretném neki azt adni. Viszont a szomszédomnak a kutyáját is így hívják és elég sokat találkozok velük, és gondolom elég fura lenne ugyanazt a kuytanevet adni. Szerintetek? Viszont nagyon tetszik ez a név nekem... :D Mit csináljak?

Amúgy a név: Ariel



2016. dec. 12. 14:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Gondolom,régóta szerettél volna egy kutyust magadnak aki kívánom neked ,hogy sok éven keresztül legyen hű társad ,ezért én biztos azt a nevet adnám neki ami nekem tetszik függetlenül attól ,hogy kinek a kutyáját hívják ugyanúgy.
2016. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen mindegy
2016. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fura, nekem eszembe nem jutna már ismert kutyához kötődő nevet adni a kutyának, hiszen én a fejemben azt a nevet ahhoz a kutyához kötöm. Ismerek több olyan kutyát is, akinek ugyanaz a neve, mint az enyémnek, és zavaró :D

De nyilván én nem te vagyok, te úgy adj nevet a kutyádnak, ahogy neked jól esik :)

2016. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusomnak olyan neve ami másiknak szerintem nincs, legalábbis sosem hallottam még. :)
2016. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát köszi a válaszokat! Igazából én is így gondolom de nekem először kicsit furának tűnt. Sokat ralálkozok velük és nem tudom mit fog rólam gondolni xd. COPYYYY

De köszi szépen mindenkinek ment a zöld pacsi! :)

2016. dec. 12. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi véletlen úgy neveztük el a kutyánkat ahogy az ismerősöm kutyáját is hívják. Kicsit ciki volt mert sokat jön hozzánk de azóta a miénk a nagy Lizzy az övé meg a kis Lizzy :D Nem lett belőle probléma. De mivel későn jöttünk rá és nem akartuk összezavarni a kutyát ez maradt a neve
2016. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Unokatesómék kutyája Lili, nekünk ez tetszett illet is a kölyökre. Így ez lett. Nem gondolták furcsának.

Csak annyi,de jó nekünk is az a név tetszett.


Én majd a kövi kutyámnak olyat nevet adok ami nagyon ritka,de mivel orosz fajtám lesz,orosz néven gondolkodok,de abból is a tucat neveket ki fogom zárni pl Igor,Iván,Borisz stb


De ha neked az Ariel tetszik add azt nyugodtan!

Úgy is csak az első alkalommal lesz furcsa nekik,mikor megtudják. Utána szerintem nem fognak róla semmit sem gondolni.

2016. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Manócska1 ***** válasza:
szerintem is adhatod nyugodtan
2016. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a tied legyen mondjuk Ria:)Amúgy én nemtom:) Szerintem nem adnám ugyanazt talán, mint a szomszédé. Amúgy arra, gondolok, hogy Ariel, Aria, Ria:)
2016. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg az Aria -rá gondoltam. :) az hasonló, komolyabb. Az Ariel meg bájosabb
2016. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!