Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék de nem tudom...

Kutyát szeretnék de nem tudom pontosan milyet. (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Olyan kutyát akarok amelyik bírja az iramot és nagyon nehéz lefárasztanom. Kertes házban élek és van szabadidőm is. Rengeteget sportolok és úgy döntöttem hogy kellene mellém 1 kutya is. Vagyis még 1. Van egy 8 éves bernáthegyim, de mozdulni sem akar :D Mellesleg sok a betörés és a lopás errefelé az én bringámat is megfújták. A kutya a házba nem jöhetne de garázsban tudom tartani télen, ahol van fűtés. Haverom a dobermannt ajánlotta, mert neki is az van, de én így ránézésre nem tartom 1 erős kitartó kutyának. Persze ha tévedek akkor igazítsatok útba. Szóval örülnék egy kis segítségnek. Mérete, szőrzete-lényegtelen.

2016. dec. 15. 18:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%

Bocsanat h hulyeseget írtam. Es amikor azt látom h van a ve

konyabb es a nagytestu mint a kopasz elhízott fajta akkor ugyanaz a kutya csak sokat etette a gazdája?

2016. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
[link] melyik melyik?
2016. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

XD Szerintem lehet egyedül is futni (minden nap 3 km-t futok EGYEDÜL, szóval ezt tudom igazolni)


Amúgy ha akarod a kamerát is leviheted futni, csak akkor az nem rendeltetésszerű használatnak minősül :P

2016. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

#12

Te tényleg segítőkész vagy. Becsülöm az ilyen embereket.

De a bull terrier sajnos alkamatlan a kinti tartásra a szőre miatt

2016. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
51%
A husky elég mozgékony.
2016. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Jah en mar elkanyarodtam a témától.en sem tartanám kint. En inkább egy berni pasztort tartanek kint vagy egy nemetjuhaszt. 😊
2016. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Platypus ***** válasza:
100%
Az amstaff meg a pitbull szájon csókolja a betörőt. Inkább a terelőkutyákat kéne nézegetned, azokba végtelen sok kilométer fér és a legtöbbnek a házőrző hajlama sem kutya. A pásztorkutyák egy része is szeret futni, és a házőrzés is a vérükben van. (Mínusz berni pásztor, de azt valaki eleve rosszul nevezte el.)
2016. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy vérmes, sportos keveréket. Rengeteg ilyen kutya van menhelyen.
2016. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem esetleg border collie mert annak nagyon nagy a mozgásigénye, vagy talán németjuhász? Azt szellemileg is kell fárasztani.
2016. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Dobermannt semmiképpen, kinti tartásra amstaffot se.

Mudi? Mozgékony, pörgős, jó jelzőkutya.

2016. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!