Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem zavar ha a kutya...

Csak engem zavar ha a kutya az emberek száját nyalja?

Figyelt kérdés

Férjem engedi neki, de szerintem ez undorító, már szóltam neki 100x.

Már kinti kutya lett ami segít a nyalakodáson,de ma is láttam. A seggét nyalja, utána a száját, fúj.



2016. dec. 21. 21:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gusztustalan, nálunk mindig magától értetődő volt, hogy egyáltalán nem hagyjuk nyalakodni a kutyáinkat. Én sem puszilgatok egy kutyát sem, akármennyire imádom őket.
2016. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem valami fertőzéstől félek, simán csak nem szeretem, ha megnyal a kutya.
2016. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem szoktam direkt kérni a kutyámtól, hogy nyaljon már arcon, de azért elég gyakran előfordul. Nem szoktam emiatt domestosban fürdeni.

Nem zavar, ha a saját kutyám megnyal. Volt már olyan, hogy séta közben összebarátkoztam más kutyával és az is megnyalta a kezemet. Abba se haltam bele.

Az viszont, amikor elmegyek vendégségbe és azt látom, hogy a vendéglátóm lenyalja a kanalat, aztán azzal kavarja tovább az ételt.... Hányás. A gyerek gyúrja a sütit, nyalja a kezét és folytatja a gyúrást. Hányás.

Inkább nyaljon meg a kutyájuk.

2016. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyom neki. Játék közben néha előfordul, hogy arcon nyal, de annyi, az nem gond. Szándékosan sosem hagyom.
2016. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tele van bacival a szája, amik a rosszindulatú baktériumokat megölik azonnal.

Egy kutya szája tisztább, mint a buszon a kapaszkodó.

Akkor azt se fogja meg többet senki?

2016. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért utolsó, te nyalogatni szoktad a buszon a kapaszkodót vagy foggal markolsz rá? Máshogy nem igazán kerülhet róla baci a szád közelébe. Vagy még max ha leszállás után a tenyeredet nyalod tisztára, de azt normális ember nem igazán csinálja...
2016. dec. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elmondom: ha van egy seb a kezeden, abba is bele tudnak menni a baktériumok, vírusok.

Vagy amikor a Géza néni beleprüszköl az arcodba/tarkódba... inkább a kutyám nyaljon mint ezek a fertő dolgok.

2016. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!