Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámma...

Hogyan tanítsam meg a kutyámmal, hogy ugorjon fel?

Figyelt kérdés
Vagy nem jó ötlet megtanítani neki? Mert azt olvastam, hogy a kutya azért ugrál, hogy feljebb kerüljön a rangsorban. Vagyis utal a kutya dominanciájára. Megtanítsam szerintetek vele?
2010. máj. 3. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyre magasabbra teszed neki a csontot.
2010. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de nem ugrik fel.:(
2010. máj. 3. 13:23
 3/11 anonim ***** válasza:
mármint hova ugráljon fel? az emberre ? vagy nem értem. csak ugy hogy hopi?
2010. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem! Úgy értem, hogy ne az emberre, csak úgy a magasba=) Egyébként palotapincsi.
2010. máj. 3. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:
(Ha valamit meg akarsz tanítani valakinek, akkor az így szól: Megtaníttassam vele? Megtanítsam neki? Igen, nagyon bszta a szemem.)
2010. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt a pirosszemű rúdugrót...,egy palotapincsinek minek kell megtanitani,hogy minnél magasabbra ugorjon??Nem egy sportos kutya,mint pl. a dobermann..:)Maradjon csak a föld közelében;)
2010. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor b*ssza is a szemed nem tud érdekelni.

Egyébként a kérdésre válaszolj és ne oktass ki.


Az előző válaszolóknak köszi:)

2010. máj. 3. 13:52
 8/11 A kérdező kommentje:

13:49

Tudom, hogy a palotapincsik nem a legsportosabb kutyák közé tartoznak, de ő folyton mozog, nem lehet leállítani. Gondoltam megtanítom vele valahogy . De már nincs sok kedvem. Úgyhogy nem kell több válasz kösz.

2010. máj. 3. 13:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha folyton mozog,futkározzatok játszatok sokat,de nem kell feltétlen ugortatni,ha kedve lesz majd ugrál..:)
2010. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Okés értettem:)
2010. máj. 3. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!