Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák miért rettegnek még...

A kutyák miért rettegnek még a lakásban is a szilveszteri petárdázástól?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy akinek nem fél a kutyája, annak az a normális, akinek meg fél, annak meg az. Enyém nem fél, mondjuk fajtáját tekintve elég nagy szégyen is lenne, ha félne. Viszont nekem nem jutna ilyen kérdés az eszembe, hogy vajon miért is nem fél?
2016. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kóser választ kedves kérdező meg nem neked írtam, hanem nyilván annak, aki előtte ugyanazt válaszolta, mint én :D:D:D
2016. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Írtátok a goldent, érdekes, ahányat ismerek, az mind fél tőle, ha keverék, akkor is, erdélyi kopó meg nem.

Nekünk ilyen kutyáink vannak, a goldi bebújt a tetőtérbe vezető lépcső aljába, belepréselte magát, mert már nagyon megnőtt. Az erdélyi kopó meg sétált a lakásban, aztán lefeküdt a tv elé, a szőnyegre és szunyókált.

2017. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!