Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves állatbarátok! Mi a...

Halas Pista kérdése:

Kedves állatbarátok! Mi a véleményetek a szilveszteri durrogtatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Két kutyánk van. A szilveszteri durrogtatás mind a kutyáim számára, mind nekünk sok bosszúságot okoz. Néhány "megszállott" s talán "kutyaszerető is" nem csak éjfélkor, hanem egész nap durrogtat. Ez évről évre egyre hangosabban és félelmetesebben történik. A mi kutyáink az év minden napján szabadon vannak, az egynapos elzárásuk lehetetlen. Akik ezt tanácsolják, azoknak vagy nincs kutyájuk, vagy ezen az egy napon elfelejtkeznek arról, hogy kutyabarátok és nem törődnek azzal, hogy ezeknek a szerencsétlen állatoknak milyen szenvedést okoznak. Néhány ember szórakozása miatt a többség szenved és sajnos a törvényhozás is mellettük áll, törvényben szentesítve azt, hogy az állattartó zárja el a kutyáját Szilveszterkor.
2016. dec. 31. 21:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
21%
A kutyam el volt zarva. De ettol fuggetlenul szivem szakadt meg erte, mert vak, es a durrogtatasba majd belehalt csori. De nehogy mar ne lehessen 6-tol reggel 4ig robbantgatni.. Kinti repdeben ragadozo madarat tartok-lakasba behozni ugye lehetetlen. Koszoni szepen, o is imadta a tegnap estet. Plusz egy hasfajos 1eves mellett magam is unnepi hangulatba jottem, mikor beizzitotta valamelyik b...zi a Sztalin-orgonat es fel oras sorozatokat eresztett meg az uj ev tiszteletere hajnali 2kor. Ugyhogy osztom az egyes velemenyet.
2017. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, de amikor átmentünk a Hős utcán (Bp), akkor majdnem a kocsi alatt robbant a petárda. Büdös cigányok.
2017. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik azért van még normális vezetés a világban:


[link]

2017. jan. 2. 14:22
 24/24 anonim ***** válasza:

Hu, ez tetszik, kérdező, a hangtalan tüzijáték! Mindenkinek ki lenne vele elégítve az igénye (kivéve, aki a durrogást imádja benne).

Utóiratként még hozzáteszem, így, hogy mindannyian vélhetően kipihentük már azt az estét, hogy még akkor utánanéztem mérgemben a neten, természetesen erről is a kínaiak tehetnek, ők találták fel, ha jól emlékszem, i.e. 960 körül a tüzijátékot.

(14-es voltam)

2017. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!