Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viselte a kutyátok a...

Hogy viselte a kutyátok a tűzijátékot?

Figyelt kérdés
A miénknek ez volt az első szilvesztere/újéve. Jól viselte nem ijedt meg. Még 8-9 körül kint sétáltunk vele, és ugyan kicsit sietett nem ijedt meg tőle különösebben. Mikor komolyabban elkezdtek tűzijátékozni mi is kimentünk kb fél órára, addig egyedül volt a házban. A ti kutyátok hogy viselte? B.U.É.K

2017. jan. 1. 01:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Az én 2 kutyám közül egyik rettegett, másik nem félt, mégis lepontoztak :DD
2017. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem tudom, hogy hogyan látjátok, ha lepontoznak titeket? Mondjuk engem nem érdekel, hisz ész nélkül pontozgatnak, így semmi jelentősége. -de egyáltalán minek figyelitek ezt?
2017. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
A pontozás az sokat nem mutat. Egyébként vegyük sorra, aki maga is fél annak a kutyája is fog félni. Ld 12-es. Még ölbe is evtte a kutyáját. Ezzel pont ráerősít, hogy ettől félni kell. LEhet egy másik kérdésnél volt, de volt aki leírta, hogy a vizslája is fél ettől. Hát a vizsla nem vadászkutya? Lövésteszt? Kedves gazdik neveljétek meg először magatokat, utána a kutyátokat. És ha ezen túlvagytok pontozzatok le bárki is. Nézzetek magatokba. Érdekes itt sokan leírták, hogy nem félnek.
2017. jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Én nem félek a tűzijátéktól,se semmitől,amitől a kutyám igen,és ha ő fél,én akkor is nyugodt maradok.Ez nálunk nem igazán vált be.Ha ő megijed egy kamiontól,jelen esetben pukkanástól,akkor nem érdekli én hogy reagálok,ő akkor is menekülne.Persze,biztos én vagyok a hülye,amiért hagyom félelemben élni,megkaptam már a sok hasonlót,de nem érdekel.Mostanában már egyre inkább kezd kinyílni,barátkozni,nem olyan félős már,de a pukkanásoktól,hőlégbalontól nagyon fél,hiába próbáltam vele hallgattatni a telefonomról hangokat,azt tudja hogy honnan jön és nyugodt,de az igazit nem szokja meg úgy,mint a kocsikat,és ennyi.Évente egyszer kibírjuk,ő is,én is.

Hogy mit akartam ezzel mondani?Hogy egy kutya,aki nem veled nőtt fel,rossz élményei vannak,és eleve egy gyengébb idegrendszerű kutya,nem biztos,hogy meg tudja ezeket a zajokat szokni.Nyilván próbálni kell szocializálni,nevelni,és amit tudok,megteszek.De ismerem őt,és tudom,hogy sosem fognak teljesen elmúlni se a hangok,se az emberek/kutyák iránti a félelmei.

2017. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért lett lepontozva a válaszom, csak, mert az én kutyám nem fél a tűzijátéktól máris szarnak minősül a véleményem? Csak, mert a kérdező olyan dologról kérdezett ami mindenkinél más, így nem értem milyen alapon pontoz le a sok barom bármit is. Nem lehet megírni azt, hogy a mi kutyánk jól viselte, nem félt? Csak, mert a sok rettegő kutyás (tisztelet a kivételnek) irigyli azokat akiknek nem fél a kutyájuk? Legalább legyen nagy pofájuk és írják le, miért pontoztak le bárkit is. Arra már nem veszi a fáradságot, mert csak névtelenül jó ócsárolni mást. Gratulálok :) !
2017. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó,remélem nem hiszed,hogy én voltam.Engem félős kutyával is ugyanúgy lepontoztak.:/
2017. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Panda07 válasza:

BÚÉK

Az én kutyám kinti kutya, visztont kis kora óta mindentől fél(kukás autó, vihar, tűzijáték), ezért szilveszterkor mamámék nyári konyhájukba mindig be van engedve. Idén kapott gyógyfüves nyugtatót, mert minden évben bepisil, bekakil az ijedtségtől,de idén az egész éjszakát végig aludta. Most 10 éves.

2017. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Áruljátok már el tényleg, hogy látjátok, ha valaki lepontoz, vagy ez ekkora titok? És ha nem számít, akkor főleg miért nézitek?
2017. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#28-as. Jobb egy válasznál a jobb sarokban, lent, ki van írva, hogy "A válasz xy %-ban hasznosnak tűnik." Minél kevesebb %, egyértelműen annál jobban lepontozták. Azért annyira nem fontos, de zavar, meg egyébként ha megnézed a válaszok jobb alsó sarkában azt is kiírja, hogy "A válaszíró xy %-ban hasznos válaszokat ad" Na ez a % is lejjebb megy a lepontozott válaszokkal. És elég idegesítő, hogy azért romlik le, mert le merted írni, hogy a te kutyád nem. Eléggé idegesítő tud lenni.
2017. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

#29-es vagyok. Az első mondat elején az a "jobb" nem kell. Az utolsó mondat sem kell már oda :D és az utolsó előtti mondat végén a "nem" szócska után kell egy "félt" szócska.

(Bocsánat a sok hibáért, de egy hulla vagyok most konkrétan :/ )

2017. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!