Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viselte a kutyátok a...

Hogy viselte a kutyátok a tűzijátékot?

Figyelt kérdés
A miénknek ez volt az első szilvesztere/újéve. Jól viselte nem ijedt meg. Még 8-9 körül kint sétáltunk vele, és ugyan kicsit sietett nem ijedt meg tőle különösebben. Mikor komolyabban elkezdtek tűzijátékozni mi is kimentünk kb fél órára, addig egyedül volt a házban. A ti kutyátok hogy viselte? B.U.É.K

2017. jan. 1. 01:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
46%
Amikor közvetlenül az ablakunk alatt petárdáztak és tűzijátékoztak, akkor kiugatott, hogy k.uss legyen, aztán fogta magát és elment aludni. :D
2017. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
46%
Falun (mondjuk már inkább kisvárosnak minősülne) lakunk, ott is kint a szélén, szántóföldek elől hátul, a mi utcánkban nem szoktak annyira durrogtatni.Eleve benti kutyám van (kert ide- vagy oda) DE a drágalátos uraság csak este hajlandó elvégezni a nagy dolgát, és nem is a kertben hanem el kell vinni a szokásos útvonalon. Nálunk szilveszteri buli volt, így csak éjfél előtt fél órával tudtunk elszabadulni 10 percre a séta megejtésére. Elindultunk, még nem volt semmi tűzijáték, már épp kakilt volna, erre közvetlenül mellettünk elkezdték fellövöldözni a szarjaikat, a kutyám, aki egyébként nem szívbajos, nagyon megijedt. Na de 2 perc múlva abbahagyták, na mondom akkor most kakilj, erre mikor már megint kakálna, újra elkezdik. Hát engem már a sírás kerülgetett! Ölbe kellett szegényt venni, mert féltem, hogy bepánikol és kibújik a hámból (Julius K-9-ünk van, de a kutyám szabaduló művész). Elindultunk hazafelé. (Egy mellékes, délutáni történet: délután is sétáltunk, reméltem, hogy akkor elvégzi a nagy dolgát. Mentünk már hazafelé, mert nem volt hajlandó kakilni és amikor az egyik ház előtt jártunk, szándékosan fellőttek egy petárdát, hogy megijesszék a kutyám. Látták, hogy ott megyünk és direkt fellőtték. Hát még én is szívbajt kaptam. Fennhangon elkezdtem nyomdafestéket nem tűrő ocsmányságokat mondani a kedves petárdázóról.) Na este hazafelé menet, már hót ideg voltam, hogy szegény kutya nem tudja elvégezni a dolgát. Épp akkor tűzszünet volt, mi meg a délutáni petárdázó köcsög háza előtt jártunk. Na oda húztam elé a kutyát, hogy végezze ott el a dolgát (a délutáni mellettünk fellőtt petárda kompenzálása gyanánt). Na a kutyám oda kakilt, és elégedetten hazasétáltunk, folytatni a bulit :D . Egyébként B.Ú.É.K !
2017. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
67%
Rá lett nevelve, hogy ne féljen tőle. A legnagyobb durrogtatás közepén kéredzkedett ki a kertbe (egyébként benti kutya). Majd leült a kert közepén és bámulta a tüzijátékokat. Amikor vége lett simán vissza jött a házba. Mi bentről néztük mert hideg volt, ő meg kintről.
2017. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
46%
Az egyik le se ...ta a masik kicsit megugatta a durrogast de ennyi. Amugy hanyatt vagodva aludtak.
2017. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
60%
Az egyik kutyámnak már ez volt a 12. szilvesztere, de végülis jól bírta. Mivel errefelé mindenki előszeretettel durrogtat, ezért be voltak engedve mind a hárman éjszakára.
2017. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%
A vizslánkat egyáltalán nem érdekelte, viszont a másik kutyánk már délutántól remegett, többször is bepisilt félelmében. Minden évben ez van :(
2017. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen jól. Én otthon voltam, átjött 2 jó barátom, így Szilvesztereztünk. A kutyámat éjfélkörül kivittük magunkkal ott koccintottunk, és néztük a tűzijátékot, a kutyám jobban kaparta volna az ajtót és meghülyült volna ha bezárom, így hogy magunkkal vittük ő is élvezte a potya sétát és egyáltalán nem fél. 6 éves Spániel kutyus. BUÉK
2017. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%

Hogy viselte volna? Teljesen jól, imádunk ilyenkor sétálni, mert senki más nem mer ilyenkor kijönni kutyával! :D:D:D póráz nélkül sétáltunk és labdáztunk;)

Szerintem sok gazda jobban fél a szilvesztertől, mint a saját kutyája.

2017. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem fel a kutyaja az miert lett lepontozva?


Tudjatok mit? Huhaaa az enyemek rettegtek. Az egyik egy rambo ugrassal az ablakon vetette ki magat aztan atugrotta a ket meteres falat aminek a toveben capak altal orzott vararok van.

Ekozben a masik mar egesz csini lyukat kapart a falba kibujt es az elso fa odvaban nyuszitett reggelig.


Remelem igy mar jo.

2017. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Én nem tudom ki a fene pontoz le de én nem pontoztam senkit. Mekkora idióták járnak ide....
2017. jan. 1. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!