Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy legyen egy kutyám?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, ha kicsit hosszú lesz. Remélem elolvassátok. A szüleim elváltak amikor 4 éves voltam. Mindig is nagy állatbarát voltam, de egy 4 éves gyereknek érthetô okokból nem akartak kutyát venni. Ezért apukám vett nekem egy tengeri malacot. 10 éves voltam amikor meghalt, és teljesen ki voltam idegilek, hiszen nagyon szerettem. És sikerült rávennem anyukámat, hogy vegyünk egy kutyust. De mivel kicsi lakásban laktunk csak egy szobakutyát vettünk. Most 16 éves vagyok. Tavaly anyukám és én odaköltöztünk egy férfihez. Azt mondták a kutya nem jöhet, mert a férfi nem szereti. Ezért a kutyám a 70 éves nagymamámra és az apukámra maradt. Mivel a férfi nem engedi ide a szobakutyát szeretnék egy kerti kutyát. A kert nagy, tudnék foglalkozni vele, mindig is én gondoztam a kutyámat. De amikor ezt felhoztam anyukámnak, azt mondta nem lehet kutya, mert ô utálja ôket. De hát egyszer már megengedte. Van valami ötletetek, hogyan gyôzzem meg? Elôre is köszönöm mindenki válaszát.

2017. jan. 2. 12:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Menj Me helyre önkénteskedni

Dolgozz hogy legyen pénzed

Gyűjts saját lakásra

2017. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

"Látni ahogy a kutyám már nem az enyém, és nem engem vár haza minden nap. Tudom, hogy 16 vagyok, de 2 évet még így élni, belegondolni is rossz."


Nem bántásból, de neked biztosan kutyára van szükséged és nem pedig szeretetre? Magamból kiindulva ebben a helyzetben maga a KUTYÁM hiányozna, a lénye, nem pedig az, hogy engem várjon haza, hozzám bújjon. Szerintem ha a kutyád hiányozna, akkor eszedbe nem jutna másik kutyát hazavinni, hanem őt próbálnád magadhoz "költöztetni". De neked csak az kell, hogy valaki eléd szaladjon...


"Mivel nincs testvérem sem, anyám "szerelmes" teljesen egyedül vagyok."


Akkor változtass ezen. Szerezz barátokat vagy keresd fel a régieket. Találj egy hobbit (akár menhelyen önkénteskedni, segíteni) és ismerkedj új emberekkel. 16 éves vagy, ne a szobádban gubassz.

2017. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Saját kutyámat nem tudom magamhoz költöztetni, elméletileg a pasas allergiás a kutyaszôrre, ezért csak kertikutya jöhetne szóba. Bár ezek szerint az sem.

Vannak barátaim, és sportolok is. Nekem egy kutya hiányzik, és mivel a sajátomat lehetetlenség odavinni, ezért gondoltam erre.

2017. jan. 2. 16:08
 14/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb szobakutya Hipoallergén ;)
2017. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én is így tudom, bár ha engem kérdezel, szerintem nem allergiás, volt már több kutyával is közel, sosem volt allergiád reakciója.
2017. jan. 3. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!