Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell két bazinagy...

Miért kell két bazinagy kutyát egy kis házba beengedni?

Figyelt kérdés

Most költöztünk össze a párommal, ő hozott a kapcsolatba két kutyát ami oké is,amig lakásban lakott addig persze bent voltak, de most van kert, kutyól, kenel. Kint is vannak a kutyák, de amikor nem vagyok itthon beengedi őket, a kanapéból egy sárfoltot nem tudok kiszedni.

Nem szobakutyák. Nem a kanapén van a helyük. Most hideg van, beengedtem Őket a garázsba, párom tegnap elutazott es felhívott, hogy engedjem be Őket éjszakára. De könyörgöm minek?

Meg ha kicsik lennének, az egyik 7 hónapos a másik 3 éves. Ma vittem ki nekik meleg kaját, kiéngedtem őket futni, és fentebb tekertem a fűtést is. Kellemes ido van a garázsban, de most takarítóttam ki, biztos, hogy nem engedem be Őket a házba.

Adjak még nekik ma meleget?



2017. jan. 6. 13:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%

Hat ez egy erdekes kapcsolat.

Kutyas a kutyassal. Anyukam mindig ezt mondja. Van benne valami. Nekunk mindig volt kutyank. Es most is van a ferjemmel. Itt alszanak mellettem az agyban.


Ha valaki ki akarna tiltani oket...


De ezt azert jol elbaltaztatok mindemesetre. Raadasul a dog 7 honapos ti meg 6 honapja hazasodtatok es te utalod a kutyakat de legalabbis kint a helyuk ahol a dogoknak nem?! Hallod ti szoktatok gondolkodni is, vagy csak kutyat venni meg szaporodbi tudtok?

2017. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
18%
Az, hogy valaki utálja a kutyákat, meg az, hogy nem tűri meg a házban az nem ugyan az.
2017. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%
Nagy bajok lesznek még itt...ha már kutya kérdésben ennyire mások vagytok,a gyereknevelés tuti váláshoz vezet
2017. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nem szoktunk rajtuk veszekedni.

Így egyeztünk meg. :) Néha megszegi, de javul :)

2017. jan. 6. 21:08
 25/25 evimeri ***** válasza:
98%
Elég kibírhatatlan nő lehetsz. Én a párod helyében a kutyákat választanám. Azok legalább úgy szeretik ahogy van és nem szabnak hozzá feltételeket. Nekünk két kutyánk van és még egy ágyban is alszunk velük. Inkább a ruhám legyen szőrös, mint a szívem. A két unokámhoz az első naptól oda voltak engedve és úgy vigyáztak rájuk csecsemő korukban, mint az anyjuk. Semmi egészségügyi problémájuk nem volt a kutyák miatt. Sőt ha egy kicsit tájékozott lennél - nem csak a magadét fújnád - tudhatnád, hogy sokkal erősebb az immunrendszere azoknak a gyerekeknek, akik házi állattal nőnek fel. Sőt, minél tisztább körülmények között élünk annál betegesebbek leszünk, mert elpusztítjuk azokat a baktériumokat is, amelyek fontosak a szervezetünknek. Ezt nem azt jelenti, hogy mocsokban kell élni, de sterilizálni sem kell mindent. Egyébként meg ha ennyire önfejű vagy minek írtál ide. Az ellenkező véleményeket úgysem fogadod el.
2017. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!