Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lenne rá igény?...

Szerintetek lenne rá igény? Vagy meg se próbáljam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek kutyát sétáltatni. Balassagyarmaton lakom, ez egy 18-20.000 fős kisváros. Nyáron szeretnék dolgozni, de még felnőtteknek sem tudnak munkát adni, nemhogy diákoknak. Gondoltam, hogy vállalnék kutyasétáltatást. Nézegettem neten, mindenhol minimum 1000/ óra, vagy csak 45 perc. Sőt, van ahol még több is. Én szívesen vinnék kutyákat, de azt sem tudom egy kisvárosban lenne-e ilyenre igény. Én csak jelképes összeget kérnék el, hisz imádok kutyával sétálni. ez olyan 200ft/óra, vagy kevesebb. Ti mit gondoltok? Esetleg valaki balassagyarmati lakos, akinek nincs ideje a kutyájára? Rábíznád valakire?
2010. máj. 4. 18:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
igen, én sem adnám oda, de ha már olyan idős lennék, hogy nem bírnám sétáltatni, és találnék egy megbízható fiatalt, aki vagy nagyon olcsón, vagy ingyen is elviszi, akkor lehet, odaadnám. Egyébként szerintem szomszédnak nem kéne póráz nélkül vinnie, mert lehet, hogy a gazdinak visszajön, de a szomszédnak már nem biztos, és így történnek a balesetek és a szörnyűségek.
2010. máj. 5. 13:38
 12/12 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem kutyasétáltatást vállaltam, hanem kutyakiképzést. egy idő után már kerestek, szoktak telefonon, e-mailen keresni... Nagy karrier :D , de még fiatal vagyok. Szoktam én is kutyát sétáltatni, ez is beletartozik a "munkakörömbe". egy kiképzett kutyáért ált. 10 000 Ft ot kapok, de van aki csokit, édességet ad. Én is kisvárosban lakom, de nálunk erre nagy a kereset, vagyis inkább rám. Vannak kutyakiképzők nálunk, őket annyi helyre nem hívták mint engem :) . Bár én olcsóbban is csinálom, meg inkább tapasztalatot gyűjtök :D. Sok szerencsét! :) énmár láttam olyat is hogy fűnyirást vállaltXD...

13/L

2010. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!