Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kölyök kutyámnak gerinc...

Bogyóóó00 kérdése:

Ha kölyök kutyámnak gerinc problémája van mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg egy állatorvostól
2017. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy elviszed állatorvoshoz. Honnan tudod, hogy gerincproblémája van?
2017. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Orvos állapította meg a gerinc problémát? ha igen, szoktak ilyenkor az orvosok kezelést ajánlani.
2017. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gondolom te állapítottad meg, ha ide kiirtad a kérdést! Orvos megállapította volna, ha felhívod, hogy nézze meg, jöjjön el hozzátok, vagy elviszed! Természetesen el is mondta volna, hogy ilyenkor mi a teendő. Nem vagy orvos, hogy megállapítsd!
2017. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vidd el állatorvoshoz, ö tud ezen segíteni, mi nem.
2017. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Voltam vele dokinál ö mondta röntgent is csinált de essig még nem mondott semmit mivel vérkép eredményt vár, és azt mondta higy utána megbeszéljük, és nem nem én állapitottam meg, csak kiváncsi vagyok arra hátha már valaki járt igy és tudna esetleg valamit mondani hogy mire számoljak.
2017. jan. 14. 21:15
 7/14 anonim ***** válasza:

A gerinc probléma nem olyan, hogy egyféle és azt kezeljük. Sajnos, meg kell várnod a dokid mit fog mondani. Hidd el, pontosan fog tájékoztatni, hogyan lehet kezelni, és, hogy te miként tudod segíteni a gyógyulását.

Pontosan nem mondta az orvos, mi is a baj?

2017. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De azt mondta hogy nincs meg az a hézag a két csigolya közt, 3-4 csigolya az jo de a többi nem.
2017. jan. 15. 11:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Sajnálatos, hogy már kölyöknél fennáll ez a betegség.

Valószínű, fejlődési rendellenesség.

Mivel nincs pontos meghatározás, én erre gondolok:

[link]

de ez is csak találgatás részemről.

Sajnálom a kiskutyát. Ha műtétet javasol a doki, egy fiatal kutya igen gyorsan fel tud épülni.

2017. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak a mütét meg bizonytalan mert lebénulhat nem élheti tul tehát nagy a kockázat.
2017. jan. 15. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!