Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ivartalaníttatom az igen...

Ha ivartalaníttatom az igen domináns kutyámat akkor javulni fog a viselkedése?

Figyelt kérdés
Van egy elég domináns szuka kutyám, még kölyök. Azt vettem észre hogy más kutyákkal nagyon domináns rögtön a másik hátára próbál mászni vagy le akarja nyomni a földre. Hiába tiltom nem hagyja abba viszont velünk szemben nem domináns. ha ivartalanítva lenne akkor kevésbé lenne domináns és tudna normálisan viselkedni? (tudom hogy nevelni kell de már mióta próbálom és sehogy sem sikerül rendesen kutyákhoz szoktatni)

2017. jan. 17. 14:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nekem pit szukám van, ahogy betüzelt, vittem is ivartalanítani, mert 8 hónaposan már bedarálta az erdélyi kopó méretű kutyákat is.


Az ivartalanítás után sokat javult, kezelhetőbb lett.


Mindez tapasztalatból. Hogy mennyire segít? 40% ivartalanítás, 60% nevelés. Úgyhogy nem pénzkidobás és nem is hülyeség, csináltasd meg és könnyebb lesz az életetek.

2017. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
na végre valaki aki megértette a kérdést. Köszönöm!
2017. jan. 19. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!