Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BH vizsgáról pár kérdés!?

BH vizsgáról pár kérdés!?

Figyelt kérdés

-Meg van határozva hogy mekkora apportfát kell használni?

-Ha nem járunk kutyaiskolába akkor is lehet ilyen vizsgát tenni, és akkor hol kell jelentkezni?

-Ez csak egy vizsga, megcsináljuk és vagy sikerül, vagy nem, vagy verseny is egyben a többi vizsgázóval?

-Ha idős kutyával megyek nem néznek ki illetve figyelembe veszik hogy ő már nem olyan virgonc mint egy fiatal?

Amúgy mesélhettek hogy nektek milyen volt. :)


2010. máj. 5. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

szia!

asszem kicsit összekuszáltad a dolgokat.


A bh vizsgáknak 3 fajtája van:

BH1 alapfokú kísérőkutya vizsga

BH2 középfokú kísérőkutya vizsga

BH3 felsőfokú kísérő kutya vizsga


a BH2 ben van apportírozó rész is de nem csak abból áll!


ezek után kérdés? (mármint hogy ha a bh1-et szeretnéd megcsinálni mert anélkül nem tudod a többit)

2010. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én tudom hogy hány része van, nem tudom hogy jött ez ide?

Gondolom elolvastam a szabályzatot és az apportírozós rész nem volt világos. Ebből miért következne az hogy én nem tudom hány része van vagy hogy nem lenne más az apportírozáson kívül? A többi rész tiszta, azért nem beszéltem arról.

2010. máj. 5. 20:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam csak annyit hogy BH mert nem csak az első részére vonatkozott minden kérdésem. Tudom hogy először BH1 van de attól még megkérdezhetem hogy a BH2-ben mekkora apportfát kell használni az apportírozós részhez?
2010. máj. 5. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

A vizsgát akkor is leteheted, ha nem jársz kutyaiskolába... bár aztér szerintem érdemes, mert ott jobban fel tudnak készíteni.

Van amikor csak vizsga van, de versenyen is meg lehet csinálni. Értelem szerűen a vizsga csak vizsga, a verseny meg verseny. :)

Idős kutyával is meg lehet csinálni... jobb később mint soha.

2010. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már fiatal korától ki van képezve ez csak nekem számítana, a való életben nem a papír számat. Köszi. :)
2010. máj. 5. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!