Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyinak combnyaktörése van...

Nagyinak combnyaktörése van és nálunk lábadozik és allergiás a kutyára?

Figyelt kérdés

12 hetes a kutya, a garázsban lesz, a kocsiban alszik majd, holnap jön a nagyi, ma már kint alszik, hogy szokja. 6 hétig lesz itt. Meleg kaját kapjon amig kint lesz? Óvintézkedések,tippek, bármi?

Máshol sem a nagyit sem a kutyit nem tudjuk elhelyezni.



2017. febr. 2. 16:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
22%

Figyelj kérdező, a gyerekeket is tiltsd ki a nagyitól, mert a 'gyógytornász' tudósnő megírta a 27-es kommentben, hogy ők is megfertőzhetik a frissen műtött nagyit.

Ő már csak tudja, kérlek vedd komolyan a firkáit!

2017. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:

Komolyabban veszem a "firkáit", mint az itt kommentelők nagy részéét.

Mivel amit ő ír az egybe vág azzal amit az orvosok,állatorvos mondott!!

Akiknek ez a munkája!!!

2017. febr. 2. 21:10
 43/62 anonim ***** válasza:
76%

40-es neked tulajdonképpen mi bajod van? mi rosszat írtam?

41-es ha tudnád értelmezni, amit írtam, akkor nem írnál ekkora baromságot. Igen egy legyengült immunrendszerre veszélyes lehet a legkisebb megfázás is. Allergia+legyengült immunrendszer+nátha szerinted semmi baj nem lehet...


Egyébként az elején,a még nem derült ki, hogy mennyire súlyos az allergia és a kutya fajtája ismeretlen volt én is a lakásban való különzárást javasoltam.


De várom, hogy TI okosak hogyan oldanátok meg a szitut. Adott egy beteg nagyi (egyik napról a másikra).+ egy 3 hónapos kutya. Nagyi messze lakik, ti fix munkaidőben dolgoztok. Valahova el kell helyezni nagyit, merthát az utcára frissen műtve mégsem mehet. Hányan tudnátok egyik napról a másikra megoldani, hogy 6 hétre otthagyjátok a melót, mert egy frissen műtött 0-24-es ellátást igényel. Ez még kutya nélkül is rizikós. Az már csak a hab a tortán, hogy ha a kutya egy légtérbe van a nagyival akkor a nagyi fulladhat. (el kell fogadni, hogy vannak akik allergiásak a kutyákra). + a kérdező még mindig a lehető legjobb megoldást választotta. Nem megszabadulni akar tőle, hanem megoldást eres. A házban nem maradhat TI milyen megoldást javasolnátok? menhely? sintértelep? új gazdi? (csak az átmeneti 6 hét miatt?). Lehet előállni megoldásokkal.


Kérdező a hőszigetlet kutyaház dolgot továbbra is javaslom, mert a kutya éjszaka lehet, hogy szét fogja szedni a kocsi kárpitját.

+Szerintetek egy malamut, aki -30/-40 fok kibírására lett kitenyésztve meg fog fagyni 16-18 fokban.


az én németjuhászom kinti kutya, a szüleim nem engedik be. Nyár elején vettük, az első 2-3 hétben bent aludt, aztán kint, nyáron is volt, hogy 20 fok alá men a hőmérséklet és 3-4 hónaposan kint aludt a kavicsban. -5 fokig be se megy a házába (minden oldalról hőszigetelt háza van). (ha -10nél hidegebb van akkor meg a másik kutyánkkal együtt az előszobában alszanak)


Attól, hogy valaki nincs 0-24ben a kutyájával és nem altatja az ágyában 1. nem állatkínzó, 2. a kutyának lehet boldog élete (mindennap sétálunk, tanulunk, hétvégén 2 kutyaiskolába megyünk)

2017. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
83%

ja és igen, ha beteg a gyerek nem kell a nagyi közelébe engedni. (dédimhez mi se mentünk el betegen, amikor ő egészséges volt, hogy nehogy elkapja, mivel neki már gyengébb az immunredszere.

De nem tudom azon miért kell fennakadnod, hogy frissen műtött emberhez beteg embert nem engedünk...

Elég rizkófaktor a hosszú fekvés következtében fellépő tüdőgyulladás vagy szerinted ez is csak kamu?

2017. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként 68%-os (41-es) érdemben is hozzá tudsz szólni vagy csak engem kritizálsz??


"Ahogy már írták előttem, a kutyaszőrt akaratlanul is befogjátok hordani a nagyihoz, ruhán, bőrön át...!"


"#22 A fertőzéseket főleg kórházban szokták összeszedni az operált betegek, nem a különzárt kutyától."


"Kérdező. Egyáltalán minek kellett az a kölyök, ha már most, 3 hónaposan teher? Legközelebb a gyerekek lesznek rá allergiásak, vagy "veszélyes" lesz a kutya rájuk - mert nevelés hiányában (!!!) - rájuk vakkant.


Felelősen gondolkodva kell kutyát vállalni!!!!"

Már ne haragudj ez a kommented egyszerűen nevetséges...


"Figyelj kérdező, a gyerekeket is tiltsd ki a nagyitól, mert a 'gyógytornász' tudósnő megírta a 27-es kommentben, hogy ők is megfertőzhetik a frissen műtött nagyit.

Ő már csak tudja, kérlek vedd komolyan a firkáit!"


Bocs de akkor melyik kommented is volt segítő szándékú?? Mert vagy engem vagy a kérdezőt kritizáltad.

2017. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
8%

Végig olvastam...


Kérdező, Rakd ki a garázsba a kutyát, úgyis azt teszed, kár neked tanácsot adni, te csak hajtod a magadét. A kutyát sajnálom, kár az ilyen gazdának. Jaaa, és etesd melegen..... pfffffffffff


Utolsó, Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lehúznak a saját szintjükre!

Mindig a legsötétebbek a leghangosabbak. Csak el kell olvasni a 86%-os ordításait ;)

Utolsó

2017. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
71%
46-47, most komolyan akkor mit javasoltok megoldásnak?
2017. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
64%
Ja és megmagyarázhatnátok, hogy mirt vagyok hülye? (komolyan érdekel) mikor csak racionálisan látom a helyzetes. 46-os szerintem a te megnyilvánulásaid szánalmasabbak mint az enyémek.
2017. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan nem normális itt néhány válaszoló. Imádom a kutyámat, de azért a nagyi felépülése fontosabb, mint az ,hogy ne sérüljön a kutya lelki világa, mert 6 hétig 16 fokban kell, hogy aludjon a malamut (!) kiskutya. Az orvos megmondta, hogy a kutya nem lehet a lakásban, mit nem lehet ezen érteni???
2017. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
85%

Vigyázz, én is ezt írtam és megkaptam, hogy hülye és sötét vagyok, de amikor kérdeztem, hogy ők, hogy oldanák meg nyílván csak leoltottak...

Továbbra is tartom, hogy a 16 fok egy malamutnak elég, és ha napközben játszanak vele, lefárasztják, sokat vannak vele, akkor a lelkivilága is rendben lesz a kutyának. Nem tudom ezen mit nem lehet megérteni. Kényszerhelyzet, ez van.

2017. febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!