Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyinak combnyaktörése van...

Nagyinak combnyaktörése van és nálunk lábadozik és allergiás a kutyára?

Figyelt kérdés

12 hetes a kutya, a garázsban lesz, a kocsiban alszik majd, holnap jön a nagyi, ma már kint alszik, hogy szokja. 6 hétig lesz itt. Meleg kaját kapjon amig kint lesz? Óvintézkedések,tippek, bármi?

Máshol sem a nagyit sem a kutyit nem tudjuk elhelyezni.



2017. febr. 2. 16:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem leírtuk jópárszor, hogy mi hogyan oldanánk meg. Ha olyan súlyos a nagyi allergiája akkor meg szart sem ér, hogy a garázsban van a kutya és nem a nappaliban. Gondolom nem ipari védőruhában mennek ki játszani a gyerekek hozzá.
2017. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
51%

nem, de pl. azt a kabátot vagy pulcsit/nadrágot bent hagyja az előszobába, miben kint volt. Azért lényegesen kevesebb szőrt visz be a ruháján, mintha a kutya bent lenne. Azért nem a -15 fokba lett kitéve a kutya, napközbeni foglalkozás mellett nem lesz neki annyira vészes, max az első 1-2 nap, de utána megszokja. Sajnos vannak olyan szintű allergiások, akik fulladnak tőle, ha huzamosabb ideig egy légtérben van az allergiát kiváltó forrással.

Egyébként ti estetek nekem, mikor az elején én is ugyanazt ajánlottam (lakásban egy helyisébe elzárás), de miután írta a kérdező, hogy súlyos és orvosi utasítás, akkor váltottam nem szidtam. Igen garázs+hőszigetelt kutyaház biztosít neki 20 fok körüli hőmérsékletet. Ezzel mi a baj?


És nem értem miért kell lehülyézni, meg " a negró világít a szádbe, teee" kommentket írni, mikor én nem bántottam senkit, csak leírtam a véleményem és egyes kommentelők ezérd elkezdtek szidni...

2017. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, csak egy kérdés, te hány éves vagy? 58 éves a nagyid és neked már van 2 gyereked? A családban mindenki 17-18 évesen szült? (elképzelhető, csak szokatlan). Ugye nem csak ilyen polgárpukkasztás céljából írtad ki a kérdést?
2017. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó: szerintem úgy érti, hogy a gyerekek nagyija. Mint például amikor valaki a férjét apának szólítja, mert hogy a gyerekek apja.
2017. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
Nem a gyerek nagyija. Az én nagymamám. 21 évesen szültem és nem érzem korainak!
2017. febr. 3. 11:40
 56/62 anonim ***** válasza:
62%
így már értem, okés:) nem korai, ki, hogy érzi és mik a lehetőségei. én is 21 vagyok, de jelenleg nem tudnám elképzelni, hogy gyerekem legyen 2 suli mellett.
2017. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk a szobákban 17-18fok van. Nem szeretjük a meleget.

Ezekben a szobákban tucatnyi mentett kölyökkutya nőtt fel..

2017. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
79%

néhány ember annyira elszállt itt már agyilag, hogy többnyire nem is érdemes kérdezni semmit.

a jó isten áldjon már meg benneteket, egy malamut kölyök 16 fokban mitől fázna meg? ha választhat még ki is fog feküdni a hóra, nemhogy fázna plusz fokokban.

az meg aztán végképp nem normális, hogy egyesek inkább kiraknák a nagymamát meg elvárnák, hogy szedjen be mindenféle gyógyszert pluszban csak h a kutya a lakásban lehessen. nem fog semmi lelki törést szenvedni a kutyus, ha mindennap foglalkoznak vele, de nem alszik velük egy szobában. ez a hozzáállás már beteges.

mondom ezt úgy,hogy az én kutyám is néha az ágyon horkol.

lehet lepontozni nyugodtan, mert az ilyen fanatikusokkal úgysem lehet mit kezdeni :)

2017. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
69%
Senki nem mondta, hogy legyen egy légtérben a nagyi meg a kutya. A másik meg az elején még 12 fokkal kezdte a kérdező nem 17tel, plzusz egyterűbe akarta zárni.benti kutyának mondta, fajtát nem ismertetve. Szerintem meg mindenki jó tanácsokat adott, persze tök feleslegesen. Allergia meg ugyanúgy ki fog jönni ha ilyen súlyos az allergiája. Ha meg a kérdező az unoka, akkor a nagyi gyerekének illene ápolnia elsősorban. De biztos ez sem lehetséges, csak az egyterűbe zárás.
2017. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
Jól van a nagyi,jól van a kutyus:) Nem sír :)
2017. febr. 6. 18:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!