Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle jól beválik három...

A beagle jól beválik három gyerek mellé? (Én vagyok a középső gyerek, én foglalkoznék vele a legtöbbet). Szukát vagy kant válasszak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A beagle szreti a gyereketket. Szerintem kezdésnek kant lenne a legjobb venni mert nem tüzel nem születnek kicsik. De ha szukát akartok akkor számolni kell vele hogyha nem ivartalanitsátok hogy tüzelni fog és abban az idöszakban nem lehet birni velük és elszökhet abban az idöben. Szóval szerintem kant válaszatok.
2008. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a kan is megtűri a gyerekeket? Mert a szukába benne van az anyai ösztön úgymond. A kan is tud finom lenni velünk szemben?
2008. okt. 10. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elöszö válaszadó vagyok. Igen a kan is szereti a gyerekeket ez a fajta imádja a gyerekeket.

Amugy hány évesek mellett lenne?

2008. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Semmiképp ne beagle-t vegyetek. Az egyik legnevelhetetlenebb, fegyelmezhetetlenebb fajta. Még a pórázról is félő levenni, mert rögtön elindul a saját feje után, és nincs, ami megálljt parancsol neki. Kétségtelenül aranyos külsővel rendelkezik, de nem kezdő kutyásnak való, főleg nem gyereknek. A kanok pedig alapból nehezebben kezelhetők, mint a szukák.
2008. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most van egy 13 éves labi kutyám. Utána szeretnék beagle-t. Egyébként a legkisebb lány 6, középsö (én) 13, bátyám 15 éves.
2008. okt. 11. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nehezen nevelhető kutyák, de nem lehetetlen. Nekem is beagle-m van. És nagyon ajánlom kisgyerek mellé is. Az én unokaöcsém 3 éves, és a kutya meglepően jól bánik vele. Igen, jól írtam! :D

Kis bolondos a kutyám, viszont a kisgyereknek mindent megenged, hagyja, hogy nyúzza, húzza-vonja! Édesek együtt.

Jah, és a fiút ajánlom én is!

2008. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De a fiúkat nehezebb fegyelmezni nem? Mert ha van a közelbe tüzelő szuka akkor megy az orra után és hívásra nem engedelmeskedik. Vagy ez nem igaz? A szukát meg ha ivartalanítjuk akkor le van róla a gond.
2008. okt. 12. 09:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szukák szerintem kezesebbek, simulékonyabbak. Az ivartalanítással pedig (ha nem akarod tenyészteni) valóban megoldod mind a kutya, mind a család gondját.
2008. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szuka mellett döntöttem.
2008. okt. 12. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!