Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy, szeretgetni való, bújós...

Nagy, szeretgetni való, bújós macikat mondanátok?

Figyelt kérdés
Persze nem medve, kutya. Előny ha nem nyáladzik, azt annyira nem szeretem.

2017. febr. 9. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Egy kutyát nem csak szeretgetni kell. Mennyi időt tudnál rá naponta forditani?
2017. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ne kezdjük, hogy mennyi időm lenne rá, kérlek. Csak pár fajtát kértem, mert érdeklődők. De hogy megnyugodj, lenne rá időm, pénzem.
2017. febr. 9. 15:26
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Mit és mennyi időt tudsz rászánni egy nap?
2017. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod -.-"


Újfundlandi,Landseer,Berni pásztor,Kaukázusi (igen nagy kaliberű de sok olyat ismerek aki inkább maci,Szamojéd (bár ő közép termetű),Alaszkai malamut

2017. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem ez alapján kéne kutyát választani mert még baj lehet belőle.
2017. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert miért baj, hogy ez alapján választok kutyát? Nem azt mondtam, hogy el lenne kényeztetve, de nem szeretnék olyan kutyafajtát amit nem lehet annyira/nem szereti. Menhelyi kutyust sem szívesen szeretnék, mert félek túl sok baj lenne vele mind egészségügyi mind szocializáció részéről.
2017. febr. 9. 15:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Leonbergi. Hatalmas, békés maci, nem nyáladzik.
2017. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy golden retriever is épp elég nagy, kellően szőrmók és a legtöbb imádja, ha simogatják :)
2017. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen nincs. Olyan fajta nem létezik, ahol az összes egyed kedves, bújós, aranyos plüssmackó. Ismerek domináns, gazda felé agresszív újfundlandit, mások és kutya felé agresszív labradort és goldent, fekhelyét bevédő beagle-t. Ez az egyed habitusán, nevelésen és szocializáción múlik. Úgyhogy kár küllem alapján választani, mert könnyen lehet, hogy rosszul jönnek ki a dolgok. Inkább valóban felelősségteljesen, tudatosan válassz kutyát.
2017. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Leonbergi,kaukázusi,újfundlandi,német juhász,alaszkai malamut.Mind szőrös maci,aki roppant kedves és bújós lehet megfelelő nevelés,szocializáció,szellemi illetve fizikai fárasztás mellett.
2017. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!