Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy, szeretgetni való, bújós...

Nagy, szeretgetni való, bújós macikat mondanátok?

Figyelt kérdés
Persze nem medve, kutya. Előny ha nem nyáladzik, azt annyira nem szeretem.

2017. febr. 9. 15:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Leonbergi, golden retriver. Ők nagyok és puhák :)

De nem fajtától függ, hogy szereti-e az ölelgetést.

Nekem két kutyám van, cuki, puha mackók (kisebb termetűek ezért nem javasoltam a fajtát)

Ugyanaz a fajta, de teljesen különbözőek. Az egyik képes volna egész nap összebújva feküdni velem, a másik pedig idegenkedik a szoros testi közelségtől. Ő is ott van 1 méteren belül, de nem bújós.

Szóval az, hogy bújós-e, vagy nem, az inkább egyedfüggő.

2017. febr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
golden retriever
2017. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy goldent meg egy leonbergit összehasonlítani elég merész, utóbbi kábé kétszer akkora. :)

Én is imádom a "nagy macikat", amúgy meg goldenem van, és a golden nem nagy maci, ezt biztosan állíthatom. :) Inkább egy birka, egy hatalmas öleb. :D A gyömöszölést szereti, azzal nincs gond, és bújósabb mint bármelyik ciló, épp csak nem dorombol. :) De nagy maci sosem lesz. Bár a szőrét legalább annyira hullatja. :D

2017. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13-as

Nem összehasonlítottam, csak nekem ők a nagy puha mackók :)

Az én kutyáimhoz képest a goldi is elég nagy :D (11-es voltam)

2017. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!