Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túletettük, mi baja lesz?

Túletettük, mi baja lesz?

Figyelt kérdés

Kistestű 5-6 éves kutya. Anya adott neki egy nagy tányér kaját és én is. Melegítettem kb 1,5-2 adag gulyáslevest,de nem tetszett a szaga,és volt egy kis tejföl a 800g-os doboz alján, abba bele öntöttem, rá kenyérhéj,sajtkrém. Tehát jó testes kaja. Elkezdte enni,de csak nyammogott, azt hittem nem ízlik neki,ezért adtam neki tepertőt. Utána mondta anya, hogy ő már hátul megetette.

Félek, hogy baja lesz :( Kaja után egyből bevackolt a szalmába. Félek kimenni megnézni mert néha átjön a szomszéd nagy kutyája. :( Szerintetek lesz baja?



2017. febr. 10. 19:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Savat hányt
2017. febr. 10. 20:38
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Van a közelnben olyan allatbolt ahol lehet venni akar 1dkg tápot?
2017. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Van.
2017. febr. 10. 21:09
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg azt javasolnam, hogy menj be es amire van keret mindegyikbol vegyel egy keveset és nezd meg hatha megeszi valameiket. Valaha evett tapot szivesen? Milyen tap volt és mikkel próbálkoztatok?
2017. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Már végig próbáltuk ami neki való és lehet kapni, nem emlékszem a nevükre.

Kiskorában azt ette,de egyik napról a másikra nem volt hajlandó.

2017. febr. 10. 21:16
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Adhatok neki fott etelt. De ne a tietek legyen mert a sok fuszer nagyon karos a kutyakra. Esetleg csinaljatok husilevest neki fuszer nelkul es rakjatok a tapra. Vagy vannak meg ilyen módszerek. Nem akarlak ilyezgetni de hosszu tavon a házi koszt megroviditi az eletet. Akar meg felere is csokkentheti. Attol fugg menyire fuszereset kap.
2017. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

Jézus ereje, ettől még egy ember is rosszul lenne, nemhogy egy kistestű kutya... A kutya nem disznó, attól mert látszatra mindent megenne amit elé tesznek, az nem jó neki, tönkremegy a gyomra! Ismerek olyat, aki így etette a kutyáját, a vége meg az lett, hogy lehetett menni gyomortükrözésre az állatorvoshoz, mert a kutyából jött minden, a hasa meg kő kemény volt...


Ha meg nem eszi a tápot, akkor meg kéne nézetni előbb állatorvossal és vérképet nézni. A mi kutyánk se ette a tápot, de az azért volt, mert az előző gazdája össze-vissza etette és megszokta, hogy ha nem eszik tápot, úgyis kap mást. Ő is hányt savat sokszor. Addig kerestünk tápot míg nem találtunk és most már nem hány, hanem eszik.


De sok kutya csak azt hajlandó enni, amit a gazdi is eszik. Na nem azért, mert az finomabb, hanem simán "falkaösztönből". Ott is előbb az alfa eszik, utána a többiek. Lehet felcsigázná a táp, ha azt látná, mintha te is ennéd.

2017. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
16 os vagyok. Meg anyit, hogy a csirkével vigyazzatok, sok kutya alergias ra.
2017. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Ö nem az. Sajnos régen ölte is.

Amúgy minden kutyánk házi kosztos volt. Ami legkevesebb ideig élt az 13 év. A többi 16-17 évig élt. Nála próbáltuk ki a tápot,de neki sem kell.

2017. febr. 10. 21:59
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Attol is fugg milyen fuszeresen esztek. Mivel en jo sosan es fuszeresen eszem a kajat. Nem sokaig birna melettem hazikoszton.
2017. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!