Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túletettük, mi baja lesz?

Túletettük, mi baja lesz?

Figyelt kérdés

Kistestű 5-6 éves kutya. Anya adott neki egy nagy tányér kaját és én is. Melegítettem kb 1,5-2 adag gulyáslevest,de nem tetszett a szaga,és volt egy kis tejföl a 800g-os doboz alján, abba bele öntöttem, rá kenyérhéj,sajtkrém. Tehát jó testes kaja. Elkezdte enni,de csak nyammogott, azt hittem nem ízlik neki,ezért adtam neki tepertőt. Utána mondta anya, hogy ő már hátul megetette.

Félek, hogy baja lesz :( Kaja után egyből bevackolt a szalmába. Félek kimenni megnézni mert néha átjön a szomszéd nagy kutyája. :( Szerintetek lesz baja?



2017. febr. 10. 19:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Azért nem ette meg a tápot mert anyád közben hátul halálra zabáltatta. NE MOSLÉKKAL TÖMD A KUTYÁD!!!!!!!!!!
2017. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nem lett semmi baja :)

Ma kacsa húsleves van, abból kap egy kis csontot,diéta :)

2017. febr. 11. 10:26
 23/23 anonim ***** válasza:
74%
"Éhezzessetek ki" és megeszi a tapot. Egy nap lerakod az adagját ami egyaltalan nem egy jo nagy tanyer. Ha jo minosegu a tap 1kg/1dkg. Nem eszi? Jo masnap lerakjatok ele. Ne hadjátok hogy o iranyitson. Te is szivesebben eszed a csokit mint a zöldseget. Adj neki kiegeszitoket. Kis husikat sozatlanul vagy ilyenek. Nagyon fontos lenne hogy tapot egyen. Nem értem miert kell tamadni a kerdezot. Segiteni kene neki!!!
2017. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!