Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a 10 éves kiskutyám,...

Meghalt a 10 éves kiskutyám, nagyon szomorú vagyok és nem tudom a halála okát!?

Figyelt kérdés
A mai napon 2017. feb. 12. húnyt el a kiskutyám, igazából nem tudni miért. Reggel kimentem, és az óljából lógott ki a feje, de már nem lélegzett, és eltemettük.. 10 éves volt, viszont volt egy balesete 2 hónapja. Egy nagyobb kutya átharapta a lábát. Voltunk vele orvosnál el lett látva, begyógyult a lába. viszont látszott rajta, hogy nagyon stresszes. Utóbbi hónapokban ki se jött az óljából, ill. 3 hete nőtt egy daganat a feje tetején. Nem tudtuk mi az, nem nézettük meg. Mi okozhatta a halálát? Az öregsége? Egész nap sirok fiú létemre, hogyan tudnám megvigasztalni magamat? Az életemet adnám hogy még akár 1 percre láthassam. Valaki tudna válaszolni, mert most nem tudom hogyan tovább.. :'(

2017. febr. 12. 16:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Annyira vérszegény ez az egész, annyira kevés az információ, de azt megmondom neked, hogy tuti nem a fején levő csomó vitte el a kutyádat.

Kapott egyáltalán fájdalom csillapítót, lett kezelve a seb a lábán, ránéztél, hogy szépen, begyógyult e az a seb, lábra tudott állni egyáltalán, evett, ivott, jó meleg fekhelye volt, betakargattad ?

2017. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, a felsoroltjaid közül mindent kapott. De gyakrabban sántított.
2017. febr. 12. 20:26
 13/16 A kérdező kommentje:
Mindenki mást állít..
2017. febr. 13. 08:15
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a mindenki? A válaszadók többsége nem érti, hogy miért néztétek tétlenül, hogy a kutyátok láthatóan szenved, daganata van, és csak fekszik az óljában. Utólag már felesleges ezen agyalni, és itt senki nem is fogja tudni megmondani, hogy mi baja volt. Időben kellett volna cselekedni, és akkor lehet, hogy még mindig élne. Ezen nincs mit szépíteni.
2017. febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem az öregsége, hanem az ellátatlan betegsége miatt pusztult el.
2017. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez ugye csak vicc. Szerinted miért halt meg? Biztos nem azért, mert daganat nött a fejére. Miért nem vittétek orvoshoz?
2017. febr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!