Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hónapos kutyám 20 kg és...

10 hónapos kutyám 20 kg és elég vékony is. Ha áttérnénk a barfra, összeszedné magát?

Figyelt kérdés

Az állatorvos szerint "ő ilyen fajta",de engem nem hagy nyugodni a dolog mert tényleg elég kis vézna.


Amit eszik:

Royal táp reggel és este és..kövezzetek meg,igazatok van,de szoktam neki heti 4-5 alkalommal kutyaszalámit keverni a táphoz mert jelenleg csak így eszi meg és szeretném ha kicsit felszedne magára.

Szokott kapni heti 2x kutyaboltból tepertőt is,így a tél miatt. De semmivel sem jobb.


Kis gebe. 8 hetesen hoztam el,azóta ilyen,még sohasem bírtam felhízlalni úgy rendesen.


Mit próbáljak még adni neki?

Olvastam itt lejjebb,hogy más németjuhásza hány kilós ilyen korában. Összeszedi magát szerintetek később?

3 havonta féreghajtózva van.


2017. febr. 15. 13:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! És ez milyen tünetekkel jár? Mert teljesen normálisnak tűnik. A féreg hajtó ezt nem írtja?

Nem megy a hasa egyáltalán,barna,normál állagúnak tűnik.

2017. febr. 17. 08:44
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nekem krémes volt a széklete állaga, és keki zöldes, meg persze sovány...a hátát egy kezemmel át tudtam fogni(a dereka részre gondolok)és nő vagyok tehát annyira nagy kezem nincs...én is rendszeresen 2-3 havonta féreg hajtóztam a drontál plusszal mert az elvileg jó giardiára is...hát úgy látszik nem volt jó...ezt székletvizsgálattal állapították meg.Nekem 3 napig kellet a friss székletet gyűjtenem, és mikroszkóppal nézték...mert ez egy mikroszkópikus nagyságú parazita..de ha neked jó a széklete akkor nem hinném hogy ez a baja..
2017. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
megint én vagyok az utolsó.a mi 8 hós kutyánk 29-30 kiló amúgy mert elég nagy szukához képest.Amit én adok most neki enni az a josera duck&potato plussz főzök neki rizst meg nyúl húst, hogy picit szedjen magára.Mondjuk ez a josera nem junior táp, de neki nincs is szüksége nagy fehérje tartalomra, nagyon szereti és tényleg jó az illata.Sok táptól be lehet okádni olyan büdös.Amit mi már kipróbáltunk : Acana(fosott), Pro plan(nem szerette), Royal Canin(ebből csak keveset kapott, így nem tudom milyen lett volna),Brit care(még soványabb lett tőle), happy dog(nagyon fosott)és most a josera ami mellett maradunk(többet kap most az előírt adagnál).Mellé még kapja a Luposan gelenkraftot is.
2017. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Egyebkent a rizst nekem is javasolták. Ha elfogy a táp keresek másikat és főzök mellé rizst:)

2017. febr. 18. 08:06
 15/15 anonim ***** válasza:
nincs mit...én még répát szoktam belereszelni mert imádja...
2017. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!