Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány labdát, nyakörvet,...

Hány labdát, nyakörvet, pórázt vettél már eddig a kutyádnak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 08:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
3 nyakörv, 7 póráz és 4-5 játék
2017. febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

2 kutyám van összesen (kb):

12 póráz

7 nyakörv

2 labda, azért csak ennyi, mivel abszolute hidegen hagyja őket

2017. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elején kipróbáltam pár dolgot mert tapasztalatlan voltam. Volt egy flexi meg egy k9 hám, mert azt ajánlották a Fressnapfban, kidobtam az ablakon kb. 20 ezret...(Nagytestű kutya) Aztán volt láncos póráz, na az is annyit ért, meg egy sima bőr, az már jó volt csak az esőben tönkrement. Most egy több karikás, egyszerű fekete, szoros fonással készült pórázunk van, hozzá tartozó nyakörvvel. Elvileg fojtóra is lehet állítani, de mi nem használjuk. Ez nagyon bevált, szerintem élete végéig jó lesz.
2017. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és van egy tacsi is, szerintem neki legalább 20 labdát vettem már de inkább többet... 😁 Kínaiban, viszonylag olcsón, fogyóeszköz mert ha véletlenül másik kutyus kapja el akkor rendszeresen kiharapja de ezért van otthon tartalék.
2017. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

2 éve van nálunk a kutyus, 6 év körüli (menhelyes volt).

Nyakörvből kettőt vettünk, de 4 volt neki összesen, örökölt is.

Pórázból jelenleg 3 van neki (ennyit vettünk eddig), az első flexit lecseréltük mikor kutyasuliba kezdtünk járni, de megvan azóta is.

Labdákat nem szereti, plüssmániás, abból volt már neki vagy 10 db biztos, a 2 év alatt. Ebből kb 3-at vettünk, a többit kapta. Ezen kívül vettünk 1 rágókötelet, meg egy Goddiebox-ot, amibe mindenféle jóság van.

2017. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

1 nyakörv, 1 póràz, kb 15 labda/csont/plüss/sípoló jàték.

5 èves nèmetjuhász, 2 hónapos kora óta van nàlunk.

2017. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

2 éves kistestű kutya, lassan 1 éve lesz velünk.

Eddig:

- 1 nyakörv és 4 hám

- 2 sima póráz, 2 flexi

- labdából van vagy 3-4, sokat úgy kaptuk, de csak addig volt érdekes amíg újnak számított :)

- 4 db plüss, ebből 3 csipog

- meg van még egy kongja, na azzal jól elvan ha van benne kaja

2017. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egy bőrfocit, nem kifejezetten a kutyának, de kőkeményre fújva még épp nem tudott ráharapni és nagyon örült, ha játszhatott vele; 3 kong extreme-t: 1 L-es, 1 XL-es 'elfogyott', most az XXL-t fogyasztja; 1 ütőzsákot, a többi saját készítésű egyéb.

Pórázból volt egy kölyökpóráz, aztán egy lófuttató (8,5 m), illetve a mai napig rendben lévő bőr póráz; két kicsi nyakörv, egy hulladék műanyag csatos gyöngyvászon (kölyök- és serdülőkor), aztán megörökölte az elődje tizenéves 3 soros láncnyakörvét, illetve ehhez szöges nyakörvet kiegészítésnek (hasznos pl. szabadon engedett, nem behívható kutyák saját kutyánk elleni támadása esetén - is...), illetve egy Dogwatch, a kert, és a felhatalmazás nélküli kirándulások ellen.

2017. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem most 2 kutyám van, egy kistestű meg egy közepes, de előtte egy nagytestűm volt, szóval valamit tőle örököltek ők is.

5 póráz

8 nyakörv

3 hám

kb. 6-7 labda, meg még kb ugyanennyi egyéb játék

Van még jópár régi teniszlabda is, de azokat nem vettem.

Nálunk a kicsi labdamániás, vissza is hozza magától (nem tanítottam), bár nem mindig. Fogalmazzunk úgy, hogy olyan még nem volt, hogy azért hagytuk abba a labdázást, mert ő elfáradt és már nem futott utána. Ha már fáradtabb akkor csak elfut érte, otthagyja, de fut vissza hozzám, hogy dobjam a következőt. Addig futna a labda után míg össze nem esik szerintem.

2017. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
12 póràz, 7 nyakörv? 5 póràz, 8 nyakörv? Minek vesztek ti ennyit??
2017. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!