Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam hozzá a...

Hogyan szoktassam hozzá a kuutyámat a másik házhoz?

Figyelt kérdés
Elköltözünk és nem tudom hogy birná,megviselné. Amugy már azon az éjszakán kint kell lennie szegénynek az udvaron(anyu nem engedi be meg eddig is kinti volt mindig)nem fog félni vagy valami?Kérlek adjatok tanácsokat és tapasztalatokat is szivesen fogadok! Ja és nem kaparná a falat éjszaka hogy velem akar lenni(rémültség stb)?Köszi a válaszokat.
2010. máj. 9. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és fog ott enni? vagy pár napig normális lesz ha nem eszik?
2010. máj. 9. 16:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Először majd biztos csak rohangálni fog a kertben összevissza, de hozzá fog szokni.
2010. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kutya ott szeret lenni, ahol a gazdája van.

Azért a régi pokrócát, játékait vidd el, neki ez az otthon.

2010. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az éjszakát hogyan fogja viselni?
2010. máj. 9. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Járd vele végig az új kertet, mutasd meg a fekhelyét.Dicsérd meg, ha leül vagy lefekszik az új helyén.Előző voltam.
2010. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy többet ugat, mint a régi helyen, mert itt még nem ismeri a zajokat, szagokat, de nagyon hamar hozzászokik.
2010. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha van jó házikója vigyétek azt is, vagy szerezzetek be neki valami kényelmes új házat, annak biztosan örül. Csinálj neki kényelmes kuckót, és akkor jól érzi majd magát. Fog enni is ne aggódj. Én kutyám most volt 3 hetet nálunk, elhozták anyukámék, mert nem akarták senkire rábízni ennyi időre, meg már idősebb kutya. Nagyon jól érezte magát, semmi gond nem volt, teljesen felélénkült az új helyek feltérképezésétől:)
2010. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!