Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyáitok felmehetnek az...

A ti kutyáitok felmehetnek az ágyra, esetleg veletek alhatnak?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miért nem?

2017. febr. 27. 17:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Alapvetően bárhova mehet a lakásban. Ő is otthon van,ő is családtag,még ha nem is ember.

Van saját ágya és az esetek 80-90 százalékában ott alszik de felmehet az ágyra,kanapéra stb.

2017. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%

Először is ki a fene pontoz lefelé itt mindenkit, ez nem egy olyan kérdés volt ahol van egy jó válasz, a többi meg rossz. Itt mindenki a SAJÁT véleményét (?) írja le, mert ez volt a kérdező kérése, így milyen alapon pontozgattok mindenkit le?

Ráadásul azt is lepontozzák aki felengedi a kutyát az ágyra és azt is aki nem. Most akkor mi a fene is a helyes? Plusz utálom mikor valaki névtelenül és esztelenül nyomkodja a piros kezeket, mert neki valami orbitális gond van az életével. Aki lepontozott itt bárkit is az légyszi írja már meg (ide válaszba), hogy kit pontozott le és miért? Most legyen nagy a pofátok! Ugye így már nem is buli lepontozgatni, szánalmasak vagytok!

(Az oké, ha mondjuk egy olyan kérdésnél, hogy "Kint lehet-e tartani egy kínai kopaszkutyát? " érkezik egy olyan válasz, hogy "Igen" (Uram irgalmazz!) és ezt lepontozgatják. Az rendben van, de az már kicsit szánalmas, hogy egy ilyen kérdésnél is, ahol tényleg abszolút nincs helyes vagy helytelen válasz, minden választ lepontoznak, és pedig az ilyen kérdéseknél szokott általában a legtöbb lepontozás lenni. Elég gáz egyes emberek gondolkodása ezen az oldalon /Tisztelet a kivételnek!/ )


Na de a kérdésre válaszolva:

Nálunk feljöhet az én ágyamra, amikor szeretne, aludhatna is velem, de nem él ezzel a lehetőséggel, így nem erőltetem. Néha feljön, de max 30 perc után megy is vissza a saját ágyába, maradásra kényszeríteni pedig nem fogom. Azért jöhet fel, mert szeretem a közelemben tudni meg, mert családtag, de félreértés ne essék, nem nézem le és nem tekintem rosszabb gazdának azt, aki nem engedi fel a kutyáját az ágyra.

2017. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%

#12:

Teljesen igazad van! Mi a rákért kell lepontozni mimdenkit?

2017. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
nálunk fel jöhet, de inkább a saját fekhelyén alszik.Ha felhon akkor a párom és köztem szeret aludni csinál magának a takaroinkból vackot és abban alszik.
2017. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem. A lakásban oda megy, oda fekszik ahova akar, kivéve a franciaágyat. Kanapén összebújunk, de az ágy az emberek birodalma nálunk.
2017. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Nálam nem jöhet fel, az az én helyem, ahova pucér seggel leülök, és szeretem, ha tiszta az ágynemű, valamint szeretek egyedül aludni. :) Neki van saját helye a lakásban. Számára ez így megszokott, mivel így lett nevelve, eszébe sem jut, hogy felmehetne az ágyra.
2017. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld pacsi, én csak a saját véleményetekre voltam kíváncsi, itt nem volt rossz vagy jó válasz. :)
2017. febr. 28. 06:33
 18/19 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk az összes állat azt csinál, amit akar, amíg nem kockáztatja vele a testi épségét és az egészségét.


Emiatt nem mehetnek fel az asztalokra és a konyhapultra, de ha az ágyra felmegy, istenem ha így érzi jól magát...

(amúgy én is nagyon szeretem ha velem alszik :) )

2017. febr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
73%
12-es, én meg az ilyeneket nem értem akik rendszeresen azt lesik, ki pontozza őket, és merrefelé. Mit érdekel? Leírtad a véleményedet, ennyi. Akinek az a kedvenc időtöltése, hogy like-gombként használja a színes kezeket, hát egészségére. Feleslegesen hergeled magad ezen.
2017. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!