Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafaj a legjámborabb...

Melyik kutyafaj a legjámborabb, legsuelídebb? Ne a legapróbb termetűeket, de ne is hatalmasokat írjatok. Lehet többet is.

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 10:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Minden kutyát lehet jámborrá, és vadállattá nevelni.


Az én 8 éves kan pitem pl nagyon jámbor, és nagyon szelíd.

2017. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
#1 - Ne értsd félre, semmi bajom a kutyáddal és hiszek is neked, csak kíváncsi vagyok, hogy ugyanazt értjük-e nagyon szelíd alatt. Szóval, ha mondjuk lerohanná három-négy tök idegen kisgyerek és elkezdenék húzni-nyúzni, akkor mi történne?
2017. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

1 vagyok. Elmenekülne. Gyorsabban fut, mint a gyerekek. 4 éves a fiam, gyerekhez edződött kutya... :-)

Amúgy én nem engedném, hogy idegen gyerekek támadják le.

2017. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy Pitbullos fog írni. Ne harci kutyát írjatok.
2017. márc. 1. 11:28
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Csak azért kérdeztem pont ezt, mert én tapasztalatból tudom a labimról, hogy idegen gyerekeknek is megenged bármit. Azt persze nyilván én nem engedem nekik, hogy bántsák. De én ezt nagyon értékelem benne, hogy gyakorlatilag az összes embert szereti és töretlen bizalommal fordul feléjük.
2017. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Csak az ostobak hivjak meg mindig harci kutyaknak oket..De nem ez volt a kerdes, ne haragudj. Nekem Border Colliem van, a legszelidebb kutya akit eddig lattam. Soha meg a legynek sem tudna artani, bar kisgyerek melle pl. nem ajanlanam, mert tulsagosan is beleeli magat es probalna vele jatszani, ugralni, stb. De ettol fuggetlenul ez a fajtat csak ajanlani tudom.
2017. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Elég buta kérdés.

Találkoztam már vérengző huskyval és kenyérre kenhető rotival is. Nevelés kérdése. Melyik rassz emberei a legjámborabbak? lol...

2017. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem ostoba a kérdés, mert egy tigrist hiába nevelsz otthon, akkor is tigris marad. És ha egy Pitbull bekattan, ott kő kövön nem marad. Érdekes módon amik voltak kutyatámadások, vagy Pitbull volt, vagy Roti.
2017. márc. 1. 11:39
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
Nincs olyan, hogy csak úgy bekattan. Nekünk kuvaszunk, komondorunk, tacskónk, vizslánk és kopónk is volt. Ezek közül mind jámbor volt, talán a tacskó volt hamiskás, lévén, hogy eredetileg kóbor volt, nehéz volt átnevelni. Aludtam már egy pitbull hasán, eszembe sem jutott, hogy mennyi előítéletet alkotnak az emberek ezzel a fajtával szemben.
2017. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
20%
Nevelés kérdése. Ha nem mozgatsz le egy Bordert pl az is bekattan
2017. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!