Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos yorkimat hogy...

3 hónapos yorkimat hogy szoktassam rá, hogy lent végezze el a dolgát?

Figyelt kérdés
Most kezdtünk el lejárogatni,de még nem érti szegényke,hogy lent kéne pisilni és hiába vagyunk lent órákat addig tartogatja míg fel nem érünk ott meg betalálja a parkettát még csak véletlenül se a pelenkát!Előtte míg nem mehettünk le hol a pelenkára ment hol mellé sikeredett pedig nagy dicséreteket kapott,ha ügyesen végezte el a dolgát,lent is biztatom,h pisilj,de semmi!
2010. máj. 10. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor látod rajta a lakásban, hogy pisilni/kakilni akar, azonnal fogd és vidd le. Az utcán tedd le mellé a pelenkát a földre. Lehet, hogy ott megint mellé fogja elvégezni a dolgát. A lakásban pedig flóraszeptes vízzel takarítsatok fel, hogy ne érezze a szagot.
2010. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kutyaként kéne kezelni, hamarabb beleszokna, hogy, hol mit szabad.
2010. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak milliószor tették már fel ezt a kérdést! Olvasgass bele a több száz válaszba, van bőven benne számodra hasznos tanács.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szobatiszta+..

2010. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Probáld meg, hogy leviszeg a pelust!

De ezt a fórumot ajánlom figyelmedbe olvsd vissza többször volt téma!:

[link]

2010. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hm, érdekes.. a mi yorkink lent is, fent is végzi a dolgát (fent pelenkára, ha odacsinál, kap dicséretet és jutalomfalatot). Most múlt fél éves. De az elején sem volt sok gond vele *-) Gyakrabban menjetek le, és ha sikerül lentre végeznie a dolgát, nagyon dicsérd meg! Kapjon jutalom falatot is!

Nálunk a sajt a jutalom falat, azt imádja.. ott pattog a hűtő előtt, amikor kapja. Meg amikor lent vagyunk. Ha meghallja a zacskó csörgését.. huhú :D nagyon aranyosan viselkedik.

Egyébként.. előtte miért nem mehetettek le?

2010. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta az állatorvos amíg nem kapja meg a 3. oltását ne vigyük le,mert mindenféle betegséget szed össze!A másik barátnőmnek is yorki kutyusa van neki is ezt mondták régen és ő sem vihette le!Amúgy kipróbáltam,hogy levittem lent voltunk 2-3 órát felvittem majd láttam h pisilnie kell rohantam vele le,már remegett a kutya annyira kellett neki,de visszatartotta pedig biztattam,pelenkát is levittem arra ráment,de ott sem jött össze,olyan helyre is elvittem ahol sok kutyus megfordult már,szóval kezdek tanácstalan lenni,mert mikor felmentünk persze pisilt kakilt!Na most ilyenkor mi van??
2010. máj. 11. 11:13
 8/10 anonim ***** válasza:
szereti a házban végezni a dolgát :D
2010. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 timido ***** válasza:
szégyenlős :)amugy ne gyere fel addig amíg nem végzi lent. mindig kínálgasd vízzel még akár lent is megkínálhatod, és a végén annyira kelleni fog neki, hogy elvégzi kint.
2010. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget szerencsére sikerült elérni,hogy lent végezze el a pisit,kakit.Most már 4 és fél hónapos a kutyus!
2010. júl. 2. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!