Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi tévő legyek a...

Szerintetek mi tévő legyek a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Most volt itt az állatorvos, mert a kutyám feje tiszta seb, és húzza is a fejét. Ekcémára vagy rühre gyanakszik a doki. Sajnos egyik napról a másikra annyira leépült szegény jószág. Két lehetőséget sorolt fel az orvos: vagy végérvényesen elaltatjuk (13 éves), vagy napi 2 inyekcióval kezeljük egy héten keresztül, és talán javulni fog. Sajnos mivel már idős a kutya nem sok esély van hogy gyorsan gyógyulna így elgondolkodtam azon hogy mit döntsek. Ha fiatal lenne akkor hallani se akarnám az eutanáziát, de így most sajnos gondolkodom rajta. Nagyon kötődik hozzám ez az állat, és nagyon szeretem, és az egész család is.
2010. máj. 10. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen még nem öreg annyira...az ekcéma meg a rüh szerintem nem összekeverhető...úgyhogy keress inkább másik dokit
2010. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem se altasd el, és az első válaszolónak igaza van..sosem tudhatod!

lehet teljesen más a baja, szerintem mindenképp tarts ki mellette, ha más nem legalább tudod h megpróbáltad!

ha egyébként semmi baja nem volt, jól érzi magát, erős kutyus, akkor azt a hetet is megéri nem??

2010. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát mi nem látjuk te tudod felmérni, hogy szenved -e az állat, de így látatlanban én azt mondanám megér egy próbát.
2010. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
El ne altasd, vidd másik orvoshoz, amelyik nem gyanakszik, hanem diagnosztizál! Nekünk ugyanilyen volt a kutyánkkal, bolhaallergia volt, tettünk rá spot-on-t és teljesen elmúlt tőle. De lehet gombás fertőzés is, vagy bármi más, ezek a bőrnyavalyák, élősködők mind kezelhetőek. Ráadásul egy 13 éves kutya még nem matuzsálem, a miénk 18 évet élt. És ha nem gyorsan gyógyul, akkor mi van? A nagymamádat sem küldenéd a másvilágra, csak mert már nem három nap alatt heveri ki az influenzát, hanem két hét alatt.
2010. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Ne altasd el!!! eszedbe ne jusson!!! az egyik ismerősön kutyája már 20éves és még mindig él csak már nagyon öreg és szenved ezért altatják el,de nem is biztos az amit a doki mond! menj el másikhoz ha a másik ugyanezt mondja akkor minden nap 2 injekció!!!
2010. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Igazatok van, és nekem se volt szívem elaltatni. Ezúto közlöm hogy a kutyám nem is szurival, hanem nagy adag vitaminokkal, de már nagyon javulgat, és újabb életerőre kapott.:):) Én meg egy boldog gazda vagyok ismét.:):)
2010. máj. 14. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!