Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatortát sütnék, + néhány...

Kutyatortát sütnék, + néhány kérdés. (? )

Figyelt kérdés
Június közepén lesz 1 éve, hogy a kutyám nálunk van. Szeretnék neki valami tortát sütni. Olyasmi lenne, mint a CBA-s tortalap, csak sós, benne kutyakonzerv lenne, és valami hússzósszal önteném le, és egy gyertyát a közepébe szúrnék. Mit javasoltok tésztának, vagy hússzósznak?
2010. máj. 10. 19:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
02 vagyok még mindig: Lefelejtettem, hogy a fűszerezéssel meg ne törődj, mert úgysem érzik a kutyusok, nem fogja azt mondani, hogy ebből hiányzik egy kis só vagy rakj még rá egy kis borsot. :-D Meg amúgy sem egészséges.
2010. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ééés még mindig 02 vagyok: Nálunk alapból farhátat meg csirkelábat kajálnak a kutyák, mellette ott a száraztáp meg a mi maradékunk is. Eleinte próbáltuk a konzervet adni nekik, de mindig otthagyták. Amúgy, egy 3éves magyar vizslánk és egy 10éves tacskónk van.
2010. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

én tavaly ilyet csináltam:

[link]


idén kutyapogácsát csináltam, de sajnos az ünnepeltnek nem izlett,igy a másik kutya ette meg.

Viszont kapott egy tyúkot,na azt értékelte :)

És elvittem 2 szer is sétálni :)

2010. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
És mi az a fehér középen?:D A virslit felismertem:))
2010. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
az enyém nem 3 éves lesz, mert menhelyről van, és nem tudom pontosan, mikor született, csak 2007 januári. és 1 éve hoztuk haza a menhelyről.
2010. máj. 10. 20:23
 16/21 Akiteki ***** válasza:

[link]

Kutyaszalámi, annyi csirkenyak, ahány éves a kutyus.

A marcipán névreszóló, mert a kutyám imádta.

2010. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

rizs :)

kicsit több vizzel (húsleveslével) csináltam, beleraktam bögrébe és amikor kihűlt, akkor kitudtam forditani és búzakorpával megszórtam.

A saláta csak disz volt, de nagyjából megette :)

[link]

2010. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Értem,köszi!:))Ez egy fenséges kaja(torta) volt neki...
2010. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Most néztem meg a képet nagyon aranyos kutyád van..,de látom a rizs nem nagyon érdekelte:D Vagy azt is behabzsolta?
2010. máj. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én szoktam csinálni szülinapi tortát a kutyáimnak.

Megfőzök rizst vízben vagy abban a lében, amiben előzőleg a farhátat főztem nekik, majd összekeverem májkrémmel, vagy apróra vágott párizsival vagy tetszés szerint bármivel, hogy formázható massza legyen. Legutóbb félgömb alakú volt, virslikarikákkal kirakva, és imádta az ünnepelt :-) Ha érdekel, küldök róla képet.

2010. máj. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!