Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik az anya kutyámmal...

Mi történik az anya kutyámmal és a kölykeivel (kaukáuisi juhász)? Lent. SŰRGŐS LNN!

Figyelt kérdés

Ma felkeltem és láttam hogy 3 kiskutya nacson lassan motor és nm tudott lábra állni, csak csak "visítottak" eltelt 1 óra és megint 3 kiskutya nem mozgott és hidegek voltak, behoztam a házamba az anyával együtt de csak sírtak, aztán el kellett mennem iskolába, kb 3 órát anyum vigyázott rájuk, aztán ő is elment dolgozni, hazaértem kb. 14 órára ettem meg ilyesmi, megnézem őket csak kettő ami langyos volt és nagyon nehezen tudtak mozogni!

Mi lehet velük?

Valakivel fordult már ilyen elő?

Ha van valami kérdés azt írjátok le és majd priváltba válaszolok!


SŰRGŐS LENNE!


Ja még annyi hogy az anya nem akarja szoptatni őket, lefekszik úgy, hogy ne férjenek hozzá és megfeszíti magát!

Ja meg hogy mikor születtek tegnap előtt azaz 2017. 03.11!


Nagyon kérem segítsetek köszönöm!!!!4



2017. márc. 13. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Hol élsz kérdező?
2017. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:

a kicsiket etetni tudod te is.

2 óránként tápszerrel.

2017. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
76%
Családtag nálatok a kutya, igen persze. Van ügyelet is. Ha haldoklik a kutya vagy közel áll hozzá akkor nem az az első, hogy elviszed ügyeletre, te isten verte szerencsétlen? Remélem te is át éled hamarosan ezt a szenvedést amit a kutyádnak okoztál mer 20-50000Ft-ot akartál nyerészkedni a kölykökön.
2017. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az ilyen eset amikor ezt mondom de ezeken a szegény kutyákon tényleg csak a halál segít. Jobb nekik mint ezeknél az "embereknél"
2017. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:
Köszöntem annak a 2 kommentelőnek
2017. márc. 13. 20:04
 56/64 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos neked a kutyád,akkor beülsz a kocsiba és elviszed a 30-50 km-re lèvő àllatorvoshoz! Nem kifogás hogy falun élsz. Én is faluból származom ahol a kutya csak egy berendezési tàrgy, de mi a falu többi lakojával ellentétben napi 2szer sétàltattuk a kutyát, és ha kellett, igenis elvittük a 30 kmre lévő állatorvos őt is, macskàt is. Nem mondom hogy nem néztek hülyének a faluban, de kit érdekel??
2017. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kutyájuk 3. alma. Az előző NYÁR közepén volt :(

Szegény szuka :(

Undorító :(

2017. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
82%
Szívesen,máskor is ;) Szívesen leírom a véleményem az olyan féreg állatkínzókról mint te :)
2017. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit bántjátok szegény kérdezöt, de hát ö mindent megtett... *irónia off*


Kérdezö, él még a kutyád? Azért egy méhgyulladás igencsak komoly dolog, képzeld el ha anyádnak lenne, és csak legyintenétek rá, hogy áh szarni bele, nem gáz az.

Vagy nálatok emberhez sem szokás orvost hivni, hadd pusztuljon? Hát, jo.

2017. márc. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim válasza:
63%

Kedves kérdező!


Add már meg a pontos címed! Kiküldöm az állatmentőket!

2017. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!